Kolegijų absolventams

Menų fakultetas kviečia kolegijų absolventus tęsti studijas ir įgyti universitetinį magistro laipsnį.

Kolegijų absolventai, atitinkantys priėmimo į magistrantūros studijas sąlygas, gali pretenduoti į magistrantūros studijas šiose studijų programose: Kultūros paveldas ir turizmas (priėmimas 2023 m.), Kūrybinės industrijos (priėmimas 2023 m.), Meno kuratorystė (priėmimas 2023 metais), Teatrologija ir scenos menų vadyba (priėmimas 2024 m.)

Kolegijų absolventai priimami arba baigę atitinkamos krypties (menotyra, kūrybinės industrijos) gretutines studijas, arba baigę papildomąsias studijas, arba, įvertinus jų pasirengimą studijuoti magistrantūros programoje, jiems gali būti sudaroma individuali papildoma studijų programa.

Papildomosios studijos – tai studijos, apimančios pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių nėra studijavę ketinantieji stoti į antrosios pakopos studijų programas (nors šie dalykai yra būtini tam, kad studentas turėtų pakankamai žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms).

Papildomųjų studijų programas gali rinktis ir kolegijų absolventai, ir bakalauro studijų studentai, baigę tos pačios arba gretutinės studijų krypties pirmosios pakopos studijų programas.

Papildomosios studijos yra mokamos. Papildomųjų studijų programų klausytojai moka 50 proc. studijuojamo dalyko kredito kainos.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta internetu: epasirasymas.vdu.lt iki rugpjūčio 28 d.

Kultūros paveldas ir turizmas (priėmimas 2023 m.)
Kūrybinės industrijos (priėmimas 2023 m.)
Meno kuratorystė (priėmimas 2023 metais)
Teatrologija ir scenos menų vadyba (priėmimas 2024 m.)