Menas

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas yra išskirtinis dėl jame vykdomų studijų, kūrybinės meninės veiklos ir mokslinių tyrimų. Unikalus tarpdisciplininis fonas kuria ypatingas prielaidas šiuolaikiškoms, inovatyvioms ir perspektyvioms menų studijoms.

Menų fakulteto dėstytojai menininkai yra aukšto ir aukščiausio lygio profesionalai, kurie savo unikalia kūrybine veikla išbando naujas audiovizualinės raiškos galimybes ir technologijas.

Šiuolaikinių menų katedroje dėstantys fotografai, aktoriai, režisieriai, kompozitoriai, garso dizaino, dizaino, animacijos, videografijos, kinematografijos specialistai savo kūrybiniais pasiekimais grindžia studijų procesą, dalinasi savo kūrybinėmis patirtimis. Menų fakulteto menininkų kūryba yra dažnai eksponuojama, rodoma, demonstruojama galerijose,  muziejuose,  teatruose, podiumuose Lietuvoje ir užsienyje.

Katedroje dirbantys menininkai yra ne tik sulaukę pripažinimo Lietuvos ir tarptautinėje scenoje, tačiau svarbu pažymėti, kad jų veikla neapsiriboja vien kūrybine veikla – dažnai jie yra ir tyrėjai analizuojantys šiuolaikinio meno reiškinius.

Menų fakultete dirba žymūs menininkai profesorius Romualdas Požerskis (Lietuvos nacionalinės premijos lauretas, Europoje ir pasaulyje žinomas fotografas), aktorė Goda Piktytė (Kauno Nacionalinio teatro aktorė), dr. Titas Petrikis (garso dizaino kūrinių ir kino filmų garso takelių autorius), mados dizainerės Agnė Kuzmickaitė, Sandra Straukaitė, Rita Kaupelienė, fotografas, fotografijos teoretikas dr. Tomas Pabedinskas ir kt.