Dėstytojų konsultacijų laikai

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Šiuolaikinių menų katedros vedėjas

Doc. dr. Tomas Pabedinskas

Penktadienis

tomas.pabedinskas@vdu.lt

11:15 – 12:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. Romualdas Požerskis Trečiadienis

romualdas.pozerskis@vdu.lt

14:00 – 14:30  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Titas Petrikis Pirmadienis

titas.petrikis@vdu.lt

10:00 – 10:50 

 

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. Rimantas Plungė Antradienis

rimantas.plunge@vdu.lt

10:00 – 11:00  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr.  Adas Toleikis Pirmadienis

adas.toleikis@vdu.lt

18:00 – 18:45  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Augustinas Balaišis Antradienis

augustinas.balaisis@vdu.lt

9:00 – 10:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. dr. Georgios Sakellariou Pirmadienis

georgios.sakellariou@vdu.lt

11:00 – 11:50 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Asist. Lukas Tarvainis tarvainis@yahoo.com
Lekt. Dalius Nomicas Penktadienis

dalius.nomicas@vdu.lt

17:00 – 17:10 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Aritonė Plungienė aritonep@yahoo.com
Lekt. Mindaugas Gelūnas mindaugas.medija@gmail.com

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menų fakulteto dekanė

Prof. dr. Jurgita Staniškytė

Antradienis

jurgita.staniskyte@vdu.lt

10:30 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Menų fakulteto prodekanė

Doc. dr. Rūta Mažeikienė

Ketvirtadienis

ruta.mazeikiene@vdu.lt

10:00 – 10:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Teatrologijos katedros vedėjas

Doc. dr. Edgaras Klivis

 

Trečiadienis

edgaras.klivis@vdu.lt

11:30 – 13:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Ina Pukelytė

 

Pirmadienis

ina.pukelyte@vdu.lt

10:00 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. Gediminas Jankauskas Trečiadienis

gediminas.jankauskas@vdu.lt

16:30 – 17:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Miglė Munderzbakaitė Pirmadieniais

migle.munderzbakaite@vdu.lt

9:00 – 9:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė Pirmadienis

deimante.dementaviciute-stankuviene@vdu.lt

13:00 – 14:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lukas Alsys lukas.alsys@vdu.lt
Vitalija Truskauskaitė Trečiadienis

vitalija.truskauskaite@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Gytis Dovydaitis Penktadienis

gytis.dovydaitis@vdu.lt

16:00 – 17:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menotyros katedros vedėja

Dr. Jolita Butkevičienė

Trečiadienis

jolita.butkeviciene@vdu.lt

12:30 – 13:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Linara Dovydaitytė Ketvirtadienis

linara.dovydaityte@vdu.lt

15:00 – 15:30  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Jūratė Tutlytė Antradienis

jurate.tutlyte@vdu.lt

15:45 16:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Aušrinė Cemnolonskė Trečiadienis

ausrine.cemnolonske@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Rasutė Žukienė Trečiadienis

rasute.zukiene@vdu.lt

13:00 13:30  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Nijolė Taluntytė Pirmadienis

nijole.taluntyte@vdu.lt

13:00 – 13:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Raimonda Simanaitienė Penktadienis

raimonda.simanaitiene@vdu.lt

16:00 – 16:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Aušra Vasiliauskienė Pirmadienis

ausra.vasiliauskiene@vdu.lt

9:00 – 10:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Kristina Budrytė-Genevičė Penktadienis

kristina.budryte-genevice@vdu.lt

14:10 – 14:25 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Julija Fomina Penktadienis

julija.fomina@vdu.lt

Balandžio 8 d. 12:00 – 13:00

Balandžio 15 d.12:00 – 13:00

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Rima Valinčiūtė-Varnė rima.valinciute-varne@vdu.lt

Balandžio 8 d. 10:00 – 11:00

Balandžio 11 d. 10:00 – 11:00

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. habil. dr. Vytautas Levandauskas vytautas.levandauskas@vdu.lt

Pirmadienis

15:00 – 15:30 

 

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Lina Preišegalavičienė lina.preisegalaviciene@vdu.lt
Dr. Daiva Citvarienė daiva.citvariene@gmail.com