Dėstytojų konsultacijų laikai

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Šiuolaikinių menų katedros vedėjas

Doc. dr. Tomas Pabedinskas

Penktadienis

tomas.pabedinskas@vdu.lt

13:15 – 14:00  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. Romualdas Požerskis Trečiadienis

romualdas.pozerskis@vdu.lt

13:00 – 13.30  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Titas Petrikis Pirmadienis

titas.petrikis@vdu.lt

10.20 – 11:10 

 

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. Rimantas Plungė Ketvirtadienis

rimantas.plunge@vdu.lt

16.30 – 17.30  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr.  Adas Toleikis Pirmadienis

adas.toleikis@vdu.lt

15.00 – 15.45  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Augustinas Balaišis Penktadienis

augustinas.balaisis@vdu.lt

09.00– 10.00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. dr. Georgios Sakellariou Antradienis

georgios.sakellariou@vdu.lt

15:00 – 15:45  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Asist. Lukas Tarvainis tarvainis@yahoo.com Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Dalius Nomicas Penktadienis

dalius.nomicas@vdu.lt

17:00-17:10 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Aritonė Plungienė aritonep@yahoo.com Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Mindaugas Gelūnas mindaugas.medija@gmail.com Nuotolinių konsultacijų kambarys

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menų fakulteto dekanė

Prof. dr. Jurgita Staniškytė

Antradieniais

jurgita.staniskyte@vdu.lt

10:30 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Menų fakulteto prodekanė

Doc. dr. Rūta Mažeikienė

Antradieniais

ruta.mazeikiene@vdu.lt

15:00-15:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Teatrologijos katedros vedėjas

Doc. dr. Edgaras Klivis

 

Pirmadieniais

 

Ketvirtadieniais

edgaras.klivis@vdu.lt

14:00 – 15:00

 

16:00 – 17:00

Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Ina Pukelytė

 

Penktadieniais

ina.pukelyte@vdu.lt

15:00 – 16:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. Gediminas Jankauskas Ketvirtadieniais

gediminas.jankauskas@vdu.lt

15:00-15:45 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Miglė Munderzbakaitė Pirmadieniais

migle.munderzbakaite@vdu.lt

9:00 – 9:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė Pirmadieniais

deimantedi@gmail.com

13:00 – 14:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Justinas Kalinauskas justinas.kalinauskas@vdu.lt Nuotolinių konsultacijų kambarys
Vitalija Truskauskaitė Antradieniais

vitalija.truskauskaite@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Gytis Dovydaitis Penktadieniais

gytis.dovydaitis@vdu.lt

16:00 – 16:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menotyros katedros vedėja

Dr. Jolita Butkevičienė

Antradieniais

jolita.butkeviciene@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Linara Dovydaitytė Antradieniais

linara.dovydaityte@vdu.lt

15:00-16:00  Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Jūratė Tutlytė jurate.tutlyte@vdu.lt
Doc. dr. Aušrinė Cemnolonskė Antradieniais

ausrine.cemnolonske@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Rasutė Žukienė Trečiadieniais

rasute.zukiene@vdu.lt

13:45-14:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Daiva Citvarienė Pirmadieniais

dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu:

daiva.citvariene@gmail.com

14:00 – 14:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Vaidas Petrulis Penktadieniais

vaidas.petrulis@ktu.lt

14:30 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. habil. dr. Vytautas Levandauskas Pirmadieniais

vytautas.levandauskas@vdu.lt

15:00 – 15:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Nijolė Taluntytė Antradieniais

nijole.taluntyte@vdu.lt

18:20 – 18:50 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Raimonda Simanaitienė Penktadieniais

raimonda.simanaitiene@vdu.lt

16:20 – 16:50 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Milda Rutkauskaitė milda.rutkauskaite@vdu.lt
Dr. Lina Preišegalavičienė lina.preisegalaviciene@vdu.lt

 

Doc. dr. Aušra Vasiliauskienė Ketvirtadieniais

ausra.vasiliauskiene@vdu.lt

15:30 –16:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Kristina Budrytė-Genevičė Antradieniais

kristina.budryte-genevice@vdu.lt

15:00 – 15:20 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Rima Valinčiūtė-Varnė rima.valinciute-varne@vdu.lt
Žygimantas Buržinskas zygimantas.burzinskas@vdu.lt
Regina Navickienė Pirmadieniais

regina@turinfo.lt

18:20 – 18:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys