Fakulteto erdvės

Nuo 2014 m. Menų fakultetas įsikūrė naujose įvairių studijų reikmėms pritaikytose Kauno senamiesčio erdvėse (Muitinės g. 7). Šiose patalpose veikia medijų, garso, fotografijos, foto ir video montažo auditorijos ir laboratorijos, metodinis kabinetas-skaitykla, pažangiausia įranga aprūpintos fotografijos ir garso įrašų studijos. Mokomosios studijos atitinka aukščiausius šiuolaikinių kūrybinių industrijų standartus, čia naudojama naujausia techninė ir programinė įranga. Investicijos į mokomąsias auditorijas ir laboratorijas per pastaruosius metus viršija 3 milijonus eurų.

 

 

 

 

VDU Teatre (Daukanto g. 27) vyksta ne tik mokomieji užsiėmimai, bet ir veikia vienintelis profesionalus universiteto teatras Lietuvoje.

 

Muzikos produkcijos programa vykdoma profesionaliose garso studijose, įkurtose naujame VDU daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre pastate (V. Putvinskio g. 23).

 

Fakultete taip pat veikia VDU Menų galerija 101, kurioje menininkai ir studentai eksponuoja savo kūrinius, diskutuoja, organizuoja įvairius kultūros ir meno renginius.