Kolegijų absolventams

Papildomosios studijos kolegijų absolventams – tai studijos, apimančios pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių nėra studijavę ketinantieji stoti į antrosios pakopos studijų programas (nors šie dalykai yra būtini tam, kad studentas turėtų pakankamai žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms).

Papildomųjų studijų programas gali rinktis ne tik kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje, bet ir bakalauro studijų studentai, baigę tos pačios arba gretutinės studijų krypties pirmosios pakopos studijų programas.

Papildomųjų studijų programos dalykai gali būti studijuojami laisvojo klausytojo statusu kartu su pagrindinių studijų studentais. Papildomosios studijos trunka vienerius metus lanksčiu užsiėmimų grafiku, sudarant individualias studijų programas. Papildomųjų studijų programa sudaro ir studijas organizuoja katedra, į kurios magistrantūros studijų programą pretenduoja studentas.

Papildomosios studijos yra mokamos. Papildomųjų studijų programų klausytojai moka 50 proc. studijuojamo dalyko kredito kainos.

Papildomų studijų programos:

Kultūros paveldas ir turizmas
Kūrybinės industrijos
Meno kuratorystė
Teatrologija ir scenos menų vadyba

Daugiau informacijos