„VDU kultūros dienos“: Menų fakulteto Atvirų durų diena

2022 m. balandžio 29 dieną VDU Menų fakultetas kviečia 9 – 12 klasių moksleivius į Atvirų durų dieną. Šis renginys – puiki proga susipažinti su Menų fakulteto studentais ir dėstytojais, gauti tiksliausią informaciją apie studijų programas ir stojamuosius egzaminus, apsilankyti studijų erdvėse ir kūrybinėse laboratorijose, išmėginti save menininko, meno eksperto ar meno prodiuserio vaidmenyse. Renginio metu mokytojams organizuojamas seminaras ugdymo klausimais.

Atsižvelgiant į kitų miestų moksleivių ir mokytojų pageidavimus, šiais metais Menų fakulteto Atvirų durų dieną organizuojame dviem formatais: ir GYVAI (Muitinės g. 7, Kaunas), ir NUOTOLIU (MS Teams platformoje).

ATVIRŲ DURŲ DIENA GYVAI (Muitinės g. 7, Kaunas)

11:30 – 12:30 MENŲ FAKULTETO STUDIJŲ PROGRAMŲ PRISTATYMAS.

Menų fakulteto dėstytojai pristatys moksleiviams studijų programas „Kūrybinės industrijos, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, konsultuos stojamųjų egzaminų klausimais ir atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus.

12:45 – 13:45 KŪRYBINĖS VEIKLOS MOKSLEIVIAMS

Moksleiviai galės pasinerti į įdomias kūrybines veiklas: „Menų mūšis“ kvies išbandyti save meno eksperto vaidmenyje, „Fotostudijos blykstės“ ragins įsitraukti į kūrybinę fotosesiją, „Garso eksperimentai“ atskleis profesionalios garso studijos užkulisius, „Kūrybinės industrijos“ padės susipažinti su kūrybinio prodiuserio veikla.

Registracija: https://forms.gle/1ZcMXJ2sSUyHhjBG9

Registruotis galima iki balandžio 28 d., ketvirtadienio, 17:00 val.

ATVIRŲ DURŲ DIENA NUOTOLIU:

15.00 – 16.00 MENŲ FAKULTETO STUDIJŲ PROGRAMŲ PRISTATYMAS

Menų fakulteto dėstytojai pristatys moksleiviams studijų programas „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, konsultuos stojamųjų egzaminų klausimais ir atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus.

15.00 – 16.30 SEMINARAS MOKYTOJAMS

„Kūrybinių metodų taikymas ugdymo procese“ dėstytojas – Augustinas Balaišis.

Mokytojams bus išduodami 2 ak. val. dalyvavimo seminare pažymėjimai.

Registracija https://forms.gle/1ZcMXJ2sSUyHhjBG9

Registruotis galima iki balandžio 28 d., ketvirtadienio, 17:00 val.

Pasibaigus registracijai, prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

VDU Menų fakulteto Atvirų durų diena yra renginio „VDU kultūros dienos“ programos dalis. Renginio metu vyks atviros paskaitos, diskusijos, meno ir kultūros renginiai. Kviečiame dalyvauti!

Artėja „VDU kultūros dienos“ – VDU Menų fakultetas