Artėja „VDU kultūros dienos“

Balandžio 24 – 29 dienomis VDU Menų fakultetas organizuoja tradicinį plačiajai visuomenei skirtą renginį „VDU kultūros dienos“. Jau šeštus metus vyksiantis savaitinis meno ir kultūros festivalis sugrįžtą į gyvą formatą ir siūlo platų veiklų spektrą: nuo Menų fakulteto dėstytojų atvirų paskaitų universiteto auditorijose (pvz. L. Dovydaitytė „Apie meną ir atominę vaizduotę“) iki gyvo garso studentų koncerto („Music Lab“) Menų fakulteto kiemelyje, nuo intelektualių diskusijų („Ar menas privalo pasirinkti puses?“) iki meno parodų (pvz. R. Požerskio „Kauno menininkai“) ir moksleivius įtraukiančių kūrybinių dirbtuvių („Menų lab‘as“).

Išreiškiant palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms festivalį pradės kino filmas šeimai „Lobis“ (rež. A. Marcinkevičiūtė), kuris, bendradarbiaujant su „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektu, bus rodomas ukrainiečių vaikams (Balandžio 24 d. 15 val, VDU Didžioji salė).

„VDU kultūros dienas“ tradiciškai užbaigs Atvirų durų diena moksleiviams (Balandžio 29 d. VDU Menų fakultetas), kurios metu studentai moksleiviams pristatys Menų fakultete vykdomas studijų programas („Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“) ir įtrauks į įvairias kūrybines veiklas („Menų mūšis“, „Fotostudijos blykstės“, „Garso eksperimentai“, „Kūrybinės industrijos“).

Susitikime „VDU kultūros dienose“!