Kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programoje KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS

Žiniomis pagrįsta lyderystė kūrybiniame sektoriuje!

 „Kūrybinių industrijų“ studijų programa skirta asmenims, turintiems bakalauro laipsnį bei siekiantiems tapti kūrybinių industrijų analitikais ir praktikais, skatinančiais kūrybinio sektoriaus plėtrą bei galinčiais užtikrinti sėkmingą meno ir verslo komunikaciją.

Programos tikslas – rengti aukščiausios kvalifikacijos kūrybinių industrijų praktikus, gebančius dirbti organizacinį, vadybinį, edukacinį, viešųjų ryšių darbą, taikyti novatoriškus vadybos ir kūrybinių praktikų modelius tradicinėse kultūrinėse institucijose arba kurti nepriklausomas kūrybinių industrijų iniciatyvas, bei analitikus, gebančius kompleksiškai tirti, analizuoti ir vertinti kūrybinių industrijų projektus, rengti kūrybinių industrijų lauko strategijas ir teikti rekomendacijas. Pagal naujausius studijų kokybės vertinimo rezultatus programa turi rekordinį absolventų, dirbančių pagal specialybę, skaičių. Studentų vertinimu itin aukštas ir programos parengimo darbo rinkai vidurkis.

Studijų kokybės vertinimo centro tarptautinė ekspertų grupė, sudaryta iš socialinių ir humanitarinių mokslų sričių specialistų iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Danijos ir Rumunijos atlikę išorinį magistrantūros studijų programos „Kūrybinės industrijos“ vertinimą, programą akreditavo maksimaliam šešių metų laikotarpiui.

Atnaujinta programa skirta Kūrybinių industrijų bakalauro programų absolventams, kurie siekia ekspertinių žinių, lyderystės kūrybiniame sektoriuje ir kompleksiško kūrybinių industrijų supratimo. Taip pat kviečiame studijuoti socialinių ir humanitarinių mokslų bei menų programų absolventus, siekiančius įdarbinti savo unikalius gebėjimus ir kūrybiškumą.

Šių metų Kūrybinių industrijų studijų programa vykdoma artimai bendradarbiaujant su organizacija Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022: programoje dėsto KEKS 2022 komandos nariai, magistrantams siūloma galimybė būti ambicingiausio Kauno kultūrinio projekto sūkuryje, gauti informaciją iš pirmų rankų ir patiems praktiškai įsitraukti į KEKS 2022 projektus.

 

 

Daugiau apie programą ir studijas

Daugiau apie priėmimą

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78

El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt