Skelbiamas priėmimas į atnaujintą magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“

KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas pradeda priėmimą į atnaujintą magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“ 2020 – 2022 m. m. ir kviečia socialinių, humanitarinių ir menų specialybių bakalaurus ir kolegijų absolventus* tapti kūrybinio sektoriaus profesionalais, ekspertais ir lyderiais.

Atsižvelgiant į iššūkius, kuriuos kūrybinėms industrijoms sukėlė pandemija ir į naujas patirtis komunikuojant su auditorijomis, į programą įvedamas naujas kursas „Skaitmeninių technologijų laboratorija KI laukui“, kuriame KI ir informacinių technologijų profesionalai praktiškai mokys taikyti įvairias skaitmenines technologijas ir platformas (interaktyvios aplinkos, biosignalai, AR, ir kt.) vystan, gaminant ir platinant kūrybinius produktus.

Atsižvelgiant į pasikeitusias patirtis programoje taip pat siūlomi atnaujinti kursai „Meno valdymo strategijos: procesai, projektai, lėšų pritraukimas“ ir „Atminties industrijos“.

Plačiau apie programą, studijas, karjeras

Plačiau apie bendras priėmimo į magistrantūrą nuostatas, prašymų pateikimą, reikalavimus stojantiesiems

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu: http://epasirasymas.vdu.lt

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS PAGRINDINIAME ETAPE VYKS: 2021.06.01 – 2021.06.29

*Kolegijų absolventams taikomos papildomos sąlygos (žr. priėmimo į magistrantūros programas tvarką).

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78

El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt