Skelbiamas priėmimas į atnaujintą magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas pradeda priėmimą į atnaujintą magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“ 2022 – 2024 m. m. ir kviečia socialinių, humanitarinių ir menų specialybių bakalaurus ir kolegijų absolventus* tapti kūrybinio sektoriaus profesionalais, ekspertais ir lyderiais.

Programa bus vykdoma mišriu-nuotoliniu būdu. Tokios studijos leis didžiąją laiko dalį mokytis nuotoliu iš bet kurios geografinės vietos, tačiau atskiromis dienomis studentai bus kviečiami į gyvus susitikimus, diskusijas, praktinius atsiskaitymus, komandines užduotis ir kūrybines išvykas.

Pagrindinės „Kūrybinių industrijų“ magistro programos temos yra šios: 1. lyderystė/entreprenerystė, 2. medijų technologijos ir komunikacija, 3. kūryba/menai/kultūra. Jos itin glaudžiai viena su kita susijusios ir sudaro vientisą kūrybinių industrijų ekologijos lauką.

Atsižvelgiant į iššūkius, kuriuos kūrybinėms industrijoms sukėlė pandemija ir į naujas patirtis komunikuojant su auditorijomis, į programą įvesti nauji kursai „Skaitmeninių technologijų laboratorija KI laukui“, „Meno valdymo strategijos: procesai, projektai, lėšų pritraukimas“, „Kultūrinė ir kūrybinė vietos kartografija“, „Kūrybinės inovacijos šiuolaikiniame mene“, „Audiovizualinis prodiusavimas“ ir kt.

Plačiau apie programą, studijas, karjeras

Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2023 metais taisyklės

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu: http://epasirasymas.vdu.lt

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS PAGRINDINIAME ETAPE VYKS: 2023.06.01 – 2023.06.28 24val.

*Kolegijų absolventams gali būti taikomos papildomos sąlygos (žr. Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2023 metais taisyklės).

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78

El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt