Skelbiamas priėmimas į atnaujintą magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas pradeda priėmimą į magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos“ 2024 – 2026 m. m. ir kviečia socialinių, humanitarinių ir menų specialybių bakalaurus ir kolegijų absolventus* tapti kūrybinio sektoriaus profesionalais, ekspertais ir lyderiais.

Programa bus vykdoma mišriu-nuotoliniu būdu. Tokios studijos leis didžiąją laiko dalį mokytis nuotoliu iš bet kurios geografinės vietos, tačiau atskiromis dienomis studentai bus kviečiami į gyvus susitikimus, diskusijas, praktinius atsiskaitymus, komandines užduotis ir kūrybines išvykas.

Pagrindinės „Kūrybinių industrijų“ magistro programos temos yra šios: 1. lyderystė/entreprenerystė, 2. medijų technologijos ir komunikacija, 3. kūryba/menai/kultūra. Jos itin glaudžiai viena su kita susijusios ir sudaro vientisą kūrybinių industrijų ekologijos lauką.

Atsižvelgiant į iššūkius, kuriuos kūrybinėms industrijoms sukėlė pandemija, sociopolitinės krizės, dirbtinio intelekto iššūkiai ir galimybės kūrybiniame lauke programa pastaraisiais metais papildyta naujais kursais „Skaitmeninių technologijų laboratorija KI laukui“, „Meno valdymo strategijos: procesai, projektai, lėšų pritraukimas“, „Kultūrinė ir kūrybinė vietos kartografija“, „Kūrybinės inovacijos šiuolaikiniame mene“, „Transmedialumas: žanrai, pasakojimai, medijos“ ir kt.

Plačiau apie programą, studijas, karjeras

Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2024 metais taisyklės

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu http://epasirasymas.vdu.lt

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS PAGRINDINIAME ETAPE VYKS: 2024.05.27 – 2024.06.26 IKI 17 VAL.

*Kolegijų absolventams gali būti taikomos papildomos sąlygos (žr. Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2024 metais taisyklės).

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78 El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt