Priėmimas į VDU bakalauro studijas

Nuo birželio 1 d. iki liepos 25 d. 12 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo pagrindinis etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Šio bendrojo priėmimo etapo kvietimai studijuoti bus siunčiami elektroniniu paštu liepos 29 dieną iki 12 val. Juos stojantieji taip pat matys prisijungę prie savo prašymo paskyros LAMA BPO informacinėje sistemoje. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studijų sutartis elektroniniu būdu bus galima sudaryti nuo liepos 29 d. 15 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val. Visi kviečiamieji liepos 29 dieną gaus informacinius laiškus dėl sutarties pasirašymo epasirasymas.vdu.lt sistemoje.

Stojamieji egzaminai stojantiems į studijų programas (Naujųjų medijų menas ir Muzikos produkcija) vyks nuo liepos 7 d. Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus ir jų tvarkaraštis: Stojantiesiems

Motyvacijos vertinimui ir stojamiesiems egzaminams kiekvienas stojantysis turi registruotis savarankiškai LAMA BPO informacinėje sistemoje (registracija motyvacijos vertinimui ir stojamiesiems egzaminams vyksta stojamųjų egzaminų skiltyje. Stojančiajam savarankiškai nepasirinkus motyvacinio pokalbio laiko, sistema tai padaro automatiškai).

VDU Menų fakultetas – šiuo metu siūlo šias bakalauro studijų programas: 

VDU supranta, kad stojantiesiems neretai iškyla įvairių klausimų apie studijas, jų pasirinkimą, dalyvavimą priėmime ir daugelį kitų dalykų. Tam, kad visas šis kelias būtų paprastesnis, stojantiesiems yra siūlomos konsultacijos aktualiomis temomis. Birželio 8 d. 15:30 val. bus vykdoma virtuali konsultacija, kurių metu bus atsakyti visi iškylantys klausimai. Kitu metu visi stojantieji yra kviečiami susisiekti su VDU Studijų informacijos centro specialistais žemiau nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos ir registracija.

Daugiau informacijos apie studijas