Kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programoje „Teatrologija ir scenos menų vadyba“

Prestižinė, vakarietiška, šiuolaikiška magistrantūros programa, suderinanti solidų teorinį pagrindą ir lankstų praktinį pasirengimą.

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas skelbia priėmimą į magistrantūros studijų programą „Teatrologija ir scenos menų vadyba“ 2022 – 2024 m. m. ir kviečia socialinių, humanitarinių ir menų specialybių bakalaurus ir kolegijų absolventus* tapti profesionaliais teatro kritikais, teatrologais, dramaturgais, administratoriais, kuratoriais, scenos meno veiklos koordinatoriais, teatro procesų organizatoriais bei projektų vadybininkais teatruose, festivaliuose, bendruomenėse, meno agentūrose ir kultūrinėje žiniasklaidoje.

Programa bus vykdoma mišriu-nuotoliniu būdu. Tokios studijos leis didžiąją laiko dalį mokytis nuotoliu iš bet kurios geografinės vietos, tačiau atskiromis dienomis studentai bus kviečiami į gyvus susitikimus, diskusijas, praktinius atsiskaitymus, komandines užduotis ir kūrybines išvykas.

Plačiau apie programą, studijas, karjeras

Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2022 metais taisyklės

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu: http://epasirasymas.vdu.lt

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS PAGRINDINIAME ETAPE VYKS: 2022.06.01 – 2022.06.28

* Kolegijų absolventams gali būti taikomos papildomos sąlygos (žr. Studentų priėmimo į VDU magistrantūros studijas 2022 metais taisyklės).

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78

El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt