Kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programoje „Meno kuratorystė”

MENO KURATORYSTĖ VIENINTELĖ KURATORYSTĖS STUDIJŲ PROGRAMA LIETUVOJE! 

„Meno kuratorystės“ magistrantūros programa, apjungdama istoriją, teoriją ir praktiką, rengia meno kuratorius, inovatyviai dirbančius sparčiai kintančiame XXI amžiaus vizualiosios kultūros lauke. Studentai išmoksta profesionaliai vertinti meno kūrybą, sklaidą ir suvokimą, kurti originalius meno kuratorystės ir vadybos projektus, bendradarbiauti su menininkais, institucijomis ir auditorijomis. 

Studijų metais studentai turi galimybę įgyvendinti savo pirmuosius projektus, bendrauti su patyrusiais meno kuratoriais ir žinomais menininkais, lankyti svarbias tarptautines parodas ir semtis patirties iš jų rengėjų. Programos studentai turi galimybę studijuoti užsienio universitetuose, atlikti praktiką tarptautinėse meno organizacijose, megzti ryšius ir formuoti savo karjerą dar prieš gaudami diplomą. 

Pastaraisiais metais programa nuolat reitinguojama pirmoje vietoje tarp menotyros krypties programų Lietuvoje, 2020 m. ji buvo puikiai įvertinta tarptautinių ekspertų ir akredituota maksimaliam laikotarpiui. 

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS PAGRINDINIAME ETAPE VYKS: 2023.06.01 – 2023.06.28

Informacija telefonu: (8 37) 32 78 78 El. paštu: aida.semaskiene@vdu.lt

Daugiau apie programą ir studijas

Daugiau apie priėmimą

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu