Žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2020“

Atėjo tas metas, kai internete dažniau ieškai informacijos „kur stoti“, nei „kokiu oru galima neiti į mokyklą“? Rask tau rūpimus atsakymus vasario 6-7 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, kuriame vyks XVIII-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2020“. Čia studijų galimybes pristatys ir Vytauto Didžiojo universitetas.

Nepraleisk šanso pabendrauti su VDU komanda, kuri yra pasiruošusi supažindinti su visomis galimybėmis, teikiamomis universitete, Žemės ūkio ir Švietimo akademijose bei kituose padaliniuose.
Universiteto komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie vykdomas bakalauro ir magistrantūros studijas, apie galimybę mokytis net 30 užsienio kalbų, artes liberales studijų sistemą, gretutinių studijų programas, galimybes išvykti pagal mainų programas, apgyvendinimo sąlygas ir daugelį kitų dalykų, kurie slypi už šūkio „Išsilavinimas 360˚“.

Jeigu dar neturi konkrečių klausimų, tai VDU stende galėsi rasti naujausių informacinių leidinių, kuriuose sudėta aktualiausia informacija, skirta besiruošiantiems stoti ar sugrįžti į studijas. Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir gausybėje papildomų renginių, diskusijų bei seminarų. Juose išgirsti bus galima ne vieną VDU dėstytoją.

Pranešimų laikai:

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia tuos, kuriems rūpi jų ateitis. Visi atvykę turės progą pabendrauti su dėstytojais, studentais ar VDU darbuotojais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų apie universitetą bei studentišką gyvenimą.

Ateik ir susipažink su VDU!

Daugiau apie parodą
Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“