VDU vardo garbės stipendija skirta menotyros programos studentei

VDU atkūrimo 20-ies metų jubiliejaus proga universiteto Senatas įsteigė Vytauto Didžiojo universiteto vardo garbės stipendiją, kuri kasmet skiriama geriausiems VDU studentams, ypač pasižymėjusiems mokslinėje, meninėje, kūrybinėje, sporto ir (ar) visuomeninėje veikloje reprezentuojant gimtąją alma mater Lietuvai ir Pasauliui.

Šiemet švenčiant VDU atkūrimo 25 – metį VDU vardo garbės stipendija skirta Menų fakulteto menotyros bakalauro ketvirto kurso studentei Monikai Jašinskaitei už aktyvią teatrologinę veiklą Lietuvoje ir už jos ribų. Monika Jašinskaitė įvertinta už aktyvų dalyvavimą nacionaliniuose ir tarptautiniuose teatro projektuose, gausias kritines recenzijas, edukacinių veiklų rengimą, kūrybinę savanorystę bei iniciatyvią menotyros plėtrą.

VDU vardo garbės stipendija Monikai Jašinskaitei bus įteikta iškilmingame VDU Senato posėdyje vasario 14 d. 14 val. VDU Didžiojoje salėje.