VDU Teatrologijos katedros „Teatro klubo“ nariai pasiNers į Teatrą

Vasario 21-26 d. vyks Kauno valstybinio dramos teatro festivalis „Nerk į Teatrą“. Visa teatro savaitė bus skirta visapusiškai ištreniruoti ir parengti būsimuosius narus giliai pūkštelti į teatro vandenis. Festivalio „Nerk į teatrą“ idėja – suteikti galimybę pažvelgti į teatrą iš kitos – užkulisinės pusės.

VDU Teatrologijos katedros „Teatro klubas“ bendradarbiaudamas su Kauno valstybiniu dramos teatru gavo puikia galimybę panirti į teatrą ir stebėti Akademinius studentų spektaklius – viena iš festivalio sudedamųjų dalių. Teatro klubo nariai vykdydami tęstinį projektą „Teatro tiltai: dialogas tarp suvokėjo ir kūrėjo“ buria „fokus grupes“, kurios ne tik stebės J. Vaitkaus, G. Varno, V. Masalskio ir kt. menininkų studentų kursų spektaklius, bet ir rengs diskusijas apie spektaklius, ruoš straipsnius bei gilinsis į jaunojo menininko problemas šiuolaikiniame teatre.

Festivalio metu taip pat veiks kūrybinės dirbtuvės, kuriose bus galima išbandyti kostiumų, dekoracijų, butaforijos sukūrimo ir pagaminimo procesą. Norintieji geriau pažinti teatro pastatų kompleksą ir teatro istoriją, galės dalyvauti ekskursijose TEATRO ERDVĖS.

Šis festivalis tai viena iš Kauno dramos teatro renginių dalių minint 90-ąsias teatro metines.

Daugiau informacijos http://www.dramosteatras.lt/nerkiteatra/