VDU – teatrologės Inos Pukelytės atvira paskaita „Karas ir teatras“

Kviečiame į paskutinę atvirų universitetų ciklo paskaitą.

Lapkričio 29 d. 16 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja teatrologės doc. dr. Inos Pukelytės atvirą paskaitą „Karas ir teatras. Lietuvos kultūrininkų laikysena 1940–1943 m. laikotarpiu“.

Paskaita vyks hibridiniu būdu: gyvai VDU Pedagogų rengimo centre (K. Donelaičio g.  52) 202 auditorijoje bei bus tiesiogiai transliuojama VDU Youtube kanale.

„Ribinės karo situacijos kaip niekas kitas išryškina visuomenės narių pozicijas politinių santvarkų atžvilgiu. Paskaitos metu, remiantis šiuo metu mano įgyvendinamais karo metų teatro tyrimais, bus siekiama apibūdinti Lietuvos kultūros bendruomenės elgseną dviejų totalitarinių rėžimų – fašistinio ir komunistinio – perspektyvoje“, – teigia doc. dr. I. Pukelytė.

Vietų skaičius ribotas – būtina išankstinė registracija čia.