VDU studentų teatras kviečia prisijungti

Pasikeitus VDU akademinio studentų teatro vadovui, šis teatro ir vaidybos entuziastų sambūris universitete ir toliau kviečia prisijungti patyrusius ir pradedančius scenos meno gerbėjus.

VDU studentų teatro vadovas Justinas Kalinauskas šiemet įstojo į režisūros magistrantūrą Klaipėdos universitete, tačiau noras vaidinti ir kurti neapleidžia daugelio VDU studentų, kurie rašo į Menų centrą, norėdami tęsti teatro veiklą.

Džiugi žinia ta, kad atsirado naujas, scenos iššūkiams pasirengęs teatro vadovas – Vaidas Maksvytis, VDU Humanitarinių mokslų fakultete studijuojantis filosofiją. „Kuriame teatrą dėl idėjos, žodžio ir žmogaus. Su mintimi, kad dėl žmogaus, ir su tikslu, jog dėl idėjos. Žodis sujungia šiuos du dalykus ir gauname tai, ką vadiname teatru“, – sakė naujasis VDU studentų teatro vadovas.

Visi, norintys prisijungti – tiek teatro senbuviai, tiek visi kiti, besidomintys teatru ar vaidyba – kviečiami susisiekti su Vaidu Maskvyčiu el. paštu: spec4istorija@gmail.com arba telefonu 8-600 90666.