VDU studentų ir dėstytojų audiovizualinės projekcijos „Pasaka“ premjera

2023 vasario 11 d. 18 val. Anykščių Burbiškio dvare vyks audiovizualinės projekcijos “Pasaka” premjera. Tai pusės metų bendradarbiavimo rezultatas tarp VDU studentų ir dėstytojų, KTU inžinerijos licėjaus ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokinių bei mokytojų. Projekto metu dalyviams talkino “Multimedia Mark” darbuotojų komanda. Audiovizualinė kompozicija bus demonstruojama penkiais ekranais ant Burbiškio dvaro fasado. Žiūrovas galės stebėti sukurtą kūrinį, kuris atspindi visų laikų aktualias žmogui vertybes – drąsą, draugystę, meilę. Tarpdisciplininis projektas apjungia tapybos, grafikos, animacijos, video, literatūros, garso ir kitų menų šakas. Kūrinį pamatys ne tik Burbiškio dvaro svečiai bei Anykščių gyventojai, bet vėliau ir kitų Lietuvos miestų gyventojai. Džiaugiamės kūrybišku universiteto, gimnazijų bei verslo atstovų bendradarbiavimu ir kviečiame į kūrinio pristatymą.