VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude” studijas

 

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2021 m. vasario 12 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

 

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų VDU studentai. Studijos vykdomos lygiagrečiai su pagrindine studijų programa. Daugiau informacijos apie akademijos veiklą, priėmimą ir kuratorių sąrašas pateikiama Academia cum laude puslapyje. Su Academia cum laude veiklomis galima susipažinti jos Facebook profilyje.

 

Informacinis susitikimas su studentais, norinčiais studijuoti Academia cum laude, vyks 2021 m. vasario 4 d. 16 val. MS Teams aplinkoje.

 

Academia cum laude – unikali individualių studijų sistema, leidžianti motyvuotiems bakalauro studijų studentams peržengti savo pagrindinių studijų ribas, gilintis į asmeninę studijų temą, dirbti su pasaulinio garso universiteto profesoriais – aukščiausio lygio mokslininkais, tyrėjais ar pripažintais menininkais, vertinamais savo srities autoritetais. Šiose studijose dera Harvardo ir Kembridžo universitetų geriausioji studijų patirtis, studentų ir profesūros individualus bendravimas, artes liberales principu organizuojama akademinė veikla.

 

Pabaigus individualiąsias studijas, studentams bus įteikiamas Academia cum laude pažymėjimas, liudijantis apie studento įgytas papildomas žinias ir gebėjimus.

 

Registracija į VDU Academia cum laude

 

Priėmimo taisyklės

Daugiau informacijos

  • AdresasV. Putvinskio g. 23-309, LT-44243 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 972
  • Mob. telefonas+370 677 66 114
  • El. paštasdomas.bogusevicius@vdu.lt