VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

Dabartinė situacija lėtina daugelio mūsų gyvenimo tempą ir leidžia atrasti naujus džiaugsmus namų aplinkoje. Tačiau vis aplanko klausimas – o kaip bus toliau? Dar daugiau klausimų turi abiturientai, kuriems iki valstybinių brandos egzaminų ir stojamųjų egzaminų liko tik keli mėnesiai.

„Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) supranta su kokiais ypatingais iššūkiais susiduria švietimo sektorius karantino metu, todėl universitetas siūlo ne tik pagalbą mokykloms, rengiantis ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu, tačiau ir organizuoja nemokamus nuotolinius kursus abiturientams“, – teigia VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir priduria, kad šie kursai skirti abiturientams, norintiems užtikrintai pasirengti valstybiniams egzaminams ir pasiruošti stojimui į universitetą.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia abiturientus į lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, informatikos bei istorijos parengiamuosius kursus, kurie šiais metais vyks nuotoliniu būdu ir tęsis šešias savaites. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į konsultacijų metu abiturientų užduodamus klausimus.

Konsultacijos abiturientams prasidės nuo balandžio pradžios ir vyks penktadieniais bei šeštadieniais pagal grafiką, kuris bus paskelbtas kovo 24 d. kartu su registracijos nuoroda. Registracija bus paskelbta vdu.lt puslapyje bei VDU socialiniuose tinkluose.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija bus būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323206 ir +370 65547241

Taip pat VDU Menų fakultetas ir VDU Muzikos akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų meną ir Muzikos produkciją.

Konsultacijų grafikas: