VDU menų galerijoje „101“ – svečiai iš Pingvinų respublikos

Rugsėjo 5 dieną, 18 val. Vytauto Didžiojo menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) Užupio Respublika pristato oficialų ir netikėtą „101 Pingvinų Respublikos piliečio vizitą Laisvės alėjoje”.

Iki rugsėjo 23 d. veiksiančios parodos organizatoriai skelbia: „Pingvinai pirmadienį atvyksta į Kauną! Ir iškart išsidėsto išilgai jos širdies arterijos – Laisvės alėjos. Jie atvyksta stebėti pokyčių meno fakulteto studentų sielose, jiems pradedant gilintis į meno istoriją ir šiandieną. Jie turi savo požiūrį į meną. Ir tas požiūris teisingas, nes mažybiškas ir nežymus.

Pingvinų Respublikos – www.penguinrepublic.info – jūs bergždžiai ieškosite Antarktidoje. Jie – reflektorijos piliečiai, maži reflektoriai, registruojantys unikalius virpesius tam tikroje teritorijoje, mūsų atveju – šalyje 101 ir Kauno Laisvės alėjoje. Visi turi pasus, pripažintus daugumoje mūsų Galaktikos valstybių.

Užupio respublika, žinoma megakultūrų globėja ir puoselėtoja, šiuo atveju vaidina diplomatijos senbuvės vaidmenį, panašiai kaip Butano vizų kreipiamasi į Indijos atstovybes. Trečią šalį vaidins Laisvės alėja – paslaptingas, lyg šiol mažai pažįstamas teritorinis vienetas, linkęs virsti 101-tu.“

Svečiai galerijoje „101“ liks iki rugsėjo 23 d.