VDU menų galerija „101“ kviečia peržengti ekranų kuriamą atstumą

 

Nors VDU menų galerija „101“  laikinai užvėrė duris, tačiau jos veikla nesustojo ir kūrybos procesai toliau vyksta. Menų galerija „101“ dalinasi naujienomis ir kviečia įsitraukti visus, norinčius stebėti naujausius projektus.

Gegužės 22 d. 19.00 („VDU kultūros dienos“ metu) vyks „Jungti eksperimentas no3 / skaitmeninis performansas-dirbtuvės“.

„Jungti“ – 2019 metais prasidėjęs tęstinis, performatyviomis praktikomis paremtas, tyrimo projektas inicijuotas menininkų dueto nowykalba (Dovydas Laurinaitis ir Iga Maria Szczepańska).

„Eksperimentas no3“ – skaitmeninėje erdvėje vykstantis dalyvaujamasis performansas ieškantis galimybės kūniškai patirčiai per bandymą peržengti ekranų kuriamą atstumą.

Per kolektyvinio rašymo pratimus menininkai mėgins pasiekti prisilietimo pojūčius naudodami tekstą kaip odą, o pokalbį kaip patį prisilietimą. Google Doc lapai taps įtraukiančia ir kviečiančia prisijungti bei dalintis erdve. Kurdami individų, ieškančių naujų galimybių patirti skaitmeninį intymumą, tinklą nowykalba tyrinės kaip per kalbą ir einamu laiku rašomą tekstą mes gebame vienas kitą suprasti arba bent bandome būti atviri vieni kitų suvokimui.

Prisijungti galima užsiregistruojant el. paštu nowykalba@gmail.com  parašius  „O/22“.

SVARBU: renginys vyks anglų kalba. Reikia turėti Google paskyrą, kad būtų galima naudotis Google Doc.

Daugiau informacijos apie nowykalbą galima rasti Dovydo Laurinaičio tinklalapyje arba „Instagram“ paskyroje.

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“.

​Kiek anksčiau VDU menų galerija „101“ kvietė siekti būti geresniais.  Projektas jau artėja į pabaigą, norintiems susipažinti su būdais kaip galima tapti geresniais gegužės 17 d. bus išsiųstas specialius elektroninis laiškas, norint jį gauti tereikia registruotis el. paštu: attemptstobemorekind@gmail.com.

Daugiau informacijos apie VDU menų galerijos „101“ vykdomos projektus.