VDU Menotyros studijos – geriausios Lietuvoje

Žurnalo „Reitingai“ paskelbtame 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge VDU Menų fakulteto menotyros bakalauro studijos (programa “Menų istorija, kritika ir medijos”) užėmė pirmą vietą tarp visų šios krypties studijas vykdančių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Tuo tarpu Menų fakulteto vykdomos menotyros krypties magistrantūros studijos (programos “Meno kuratorystė”, “Teatrologija ir scenos menų vadyba”) šiame reitinge užėmė antrą vietą, nusileisdamos tik VDA menotyros programai.

Studijų programų reitingas sudarytas įvertinus šiuos kriterijus: darbdavių nuomonė apie alumnus, kiek iš viso šios krypties studijų programų yra vykdoma, 2017 m. priimtų pirmakursių balo vidurkis, 2017 m. priimtų geriausių abiturientų skaičius, 2017 m. priimtų pirmakursių žemiausias balas, bendra rodiklių suma skaičiais, kaip SKVC įvertino šios krypties programas bei MOSTA rodikliai apie alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą.

Sveikiname Menų fakulteto menotyros krypties studijų programų “Menų istorija, kritika ir medijos”, “Meno kuratorystė”, “Teatrologija ir scenos menų vadyba” dėstytojus, studentus ir absolventus bendru darbu pasiekusius tokį aukštą įvertinimą.