VDU Menotyros studijos – geriausios Lietuvoje

Žurnalo „Reitingai“ paskelbtame 2019 m. universitetų studijų krypčių reitinge VDU Menų fakulteto menotyros krypties bakalauro (programa „Menų istorija, kritika ir medijos”)  ir magistrantūros (programos „Meno kuratorystė”, „Teatrologija ir scenos menų vadyba”) studijos užėmė pirmą vietą tarp visų šios krypties studijas vykdančių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Jau ne pirmus metus reitingo viršūnėje išsilaikanti bakalauro studijų programa „Menų istorija, kritika ir medijos“ šiais metais surinko maksimalią visų vertinimo rodiklių taškų sumą – 100 taškų.

Studijų programų reitingas sudarytas įvertinus šiuos kriterijus: darbdavių nuomonė apie alumnus, šios krypties vykdomų studijų programų skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių balo vidurkis, 2018 m. priimtų geriausių abiturientų skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių žemiausias balas, šios krypties programų vertinimas SKVC bei MOSTA rodikliai apie alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą.

Sveikiname Menų fakulteto menotyros krypties studijų programų „Menų istorija, kritika ir medijos”, „Meno kuratorystė”, „Teatrologija ir scenos menų vadyba” dėstytojus, studentus ir absolventus bendru darbu pasiekusius tokį aukštą įvertinimą.