VDU kviečia į Virtualias moksleivių dienas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Nuo gegužės 21 d. iki birželio 4 d. vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis ir užduoti visus rūpimus klausimus.

Kviečiame registruotis į kiekvieną virtualų susitikimą atskirai. Registracijoje nurodytu el. paštu dalyviams bus pateikiama prisijungimo į konsultacijas nuoroda ir informacija. Visų fakultetų susitikimų tvarkaraščius rasite  čia.

Menų fakultete susitikimas vyks gegužės 28 d. 16 val.

Sužinok daugiau apie Kūrybinių industrijų, Menų istorijos, kritikos ir medijų, Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno studijų programas.

Registracija į gegužės 28 d. 16 val. virtualų susitikimą.

Daugiau informacijos

Siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, Vytauto Didžiojo universitetas kviečia abiturientus birželio 4 ir 11 dienomis dalyvauti virtualiuose susitikimuose ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais. Registracija.  Daugiau informacijos.