VDU KULTŪROS DIENŲ UŽDARYMUI – „MUSIC LAB“

2023 gegužės 12 d. (penktadienį) 17 val. kviečiame į Menų fakulteto „Muzikos produkcijos“ programos studentų ir jų svečių gyvo garso koncertą „Music Lab“, kuris vyks VDU Menų fakulteto kiemelyje (Muitinės g. 7, Kaunas).

Muzikuos „Muzikos produkcijos“ programos studentai Detto (Domynikas Venckevičius), Lukas Radionovas, Jonas Pakutka, Deividas Šriupša, grupė „Baikšti“, Jacob Andrew Handrich, Gabrielius Tvirbutas, Karolis Babenskas, Mantas Burba, Marija Aušrinė Juodeškaitė, Nojus Karaliūnas, Sofyja Kuryliuk, Joana Masaitytė, Jonas Matusevičius, Rokas Mikaliūnas, Rytas Populaigis, Matas Saladžius, Ricardo Vytautas Romeika ir „Music Lab“ svečiai – VDU Muzikos akademijos studentų styginių kvartetas, Milena Obolenska (VDU, Ukraina) bei Mike Hajimichael (Kipras).

Detali programa – žemiau. Koncertas nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

LIVE SOUND CONCERT – „MUSIC LAB“

May 12, 2023 (Friday) at 17:00 we invite you to the live sound concert „Music Lab“, which will take place in the inner yard of the Faculty of Arts of VMU (Muitinės str. 7, Kaunas).

Performers – “Music production” students Detto (Domynikas Venckevičius), Lukas Radionovas, Jonas Pakutka, Deividas Šriupša, group „Baikšti“, Jacob Andrew Handrich, Gabrielius Tvirbutas, Karolis Babenskas, Mantas Burba, Marija Aušrinė Juodeškaitė, Nojus Karaliūnas, Sofyja Kuryliuk, Joana Masaitytė, Jonas Matusevičius, Rokas Mikaliūnas, Rytas Populaigis, Matas Saladžius, Ricardo Vytautas Romeika and „Music Lab“ guests – VMU Academy of Music Student String Quartet, Milena Obolenska (VMU, Ukraine) and Mike Hajimichael (Cyprus).

See detailed programme below. The concert is free of charge. You are welcome to attend!

Kūrinio pavadinimas / Title Atlikėjai / Performers
„Muzikos produkcijos“ programos 1 kurso studentai  / 1st year students of the „Music Production“ program
17:00  Indie Dance Compilation   Detto (Domynikas Venckevičius)
17:30  Kelios kompozicijos / Several Compositions  Lukas Radionovas, Jonas Pakutka, Deividas Šriupša, grupė „Baikšti“