VDU Kultūros dienų uždarymui – „MUSIC LAB“

2024 gegužės 24 d. (penktadienį) 17 val. kviečiame į Menų fakulteto „Muzikos produkcijos“ programos studentų, absolventų ir jų svečių gyvo garso koncertą „Music Lab“, kuris vyks VDU Menų fakulteto kiemelyje (Muitinės g. 7, Kaunas).

Muzikuos ir savo kūrybą pristatys „Muzikos produkcijos“ programos pirmo kurso studentai Yifei Wu (Kinija), Aistė Rasimavičiūtė, Goda Jurkauskaitė, Nojus Augustinavičius su grupe, Žygimantas Daujotas, Simas Kavaliauskas, Anastasiia Tsukur (Ukraina), Simas Akucevičius; Jonas Dovydavičius, Adas Stankevičius su projektu „Mes Tik Trumpam”, Kasparas Jonas Arlauskas, Gustas Karečka, Dominik Svorobovič, antro kurso studentė Kristina Chlastauskaitė, trečio kurso studentai Julius Stalionis, Martynas Seliauka, Evaldas Paknys, Kotryna Remeikaitė, Rokas Danauskas, Grantas Norvaiša, Dovydas Šalkauskas, Vincas Vaitkevičius, Kasparas Mikulskis ir Ignas Lukševičius. Į „Music Lab“ taip pat įsijungs „Muzikos produkcijos“ programos absolventas Jonas Matusevičius / Palmės Žiedas ir „Music Lab“ svečiai – VDU Muzikos akademijos studentų styginių kvartetas Ieva Janulevičiūtė (smuikas), Erika Švenčionytė (smuikas), Miglė Šoliūnaitė (altas), Jorigis Gapšys (violončelė).

„Music lab“ vizualizacijas kuria „Naujųjų medijų meno“ programos studentė Ugnė Čiulkevičiūtė.

Koncertas nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

LIVE SOUND CONCERT – „MUSIC LAB“

May 24, 2024 (Friday) at 17:00 we invite you to the live sound concert „Music Lab“, which will take place in the inner yard of the Faculty of Arts of VMU (Muitinės str. 7, Kaunas).

Performers – “Music production” students Yifei Wu (China), Aistė Rasimavičiūtė, Goda Jurkauskaitė, Nojus Augustinavičius with a band, Žygimantas Daujotas, Simas Kavaliauskas, Anastasiia Tsukur (Ukraine), Simas Akucevičius, Jonas Dovydavičius, Adas Stankevičius and his project „Mes Tik Trumpam”, Kasparas Jonas Arlauskas, Gustas Karečka, Dominik Svorobovič, Kristina Chlastauskaitė, Julius Stalionis, Martynas Seliauka, Evaldas Paknys, Kotryna Remeikaitė, Rokas Danauskas, Grantas Norvaiša, Dovydas Šalkauskas, Vincas Vaitkevičius, Kasparas Mikulskis and Ignas Lukševičius; „Music production“ alumni Jonas Matusevičius / Palmės Žiedas; „Music Lab“ guests – VMU Academy of Music Student String Quartet: Ieva Janulevičiūtė (violin), Erika Švenčionytė (violin), Miglė Šoliūnaitė (viola), Jorigis Gapšys (cello).

Ugnė Čiulkevičiūtė, a student of “New Media Art”, is creating visualizations for “Music Lab”

The concert is free of charge. You are welcome to attend!