„VDU Kultūros dienos“: Menų fakulteto atvirų durų diena moksleiviams

2019 m. gegužės 10 dieną VDU Menų fakultetas kviečia 9 – 12 klasių moksleivius į Atvirų durų dieną. Šis renginys – puiki proga susipažinti su Menų fakulteto studentais ir dėstytojais, gauti tiksliausią informaciją apie studijų programas ir stojamuosius egzaminus, apsilankyti studijų erdvėse ir kūrybinėse laboratorijose, išmėginti save menininko, meno eksperto ar meno prodiuserio vaidmenyse.
Atvirų durų dienos metu (11.00 – 14.00) Menų fakulteto fojė (Muitinės g. 7, Kaunas) veiks studijų „Infotaškas“, kuriame Menų fakulteto studentai atsakys į visus moksleivių klausimus, susijusius su studijomis ar stojamaisiais egzaminais.
11:30 – 12:30 kviesime į bakalauro studijų programų „Kūrybinės industrijos, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, „Vaidyba“ pristatymą.
12:45 – 13:45 moksleiviai galės pasinerti į įdomias kūrybines veiklas: „Menų mūšis“ kvies išbandyti save meno eksperto vaidmenyje, „Fotostudijos blykstės“ ragins įsitraukti į kūrybinę fotosesiją, „Garso eksperimentai“ atskleis profesionalios garso studijos užkulisius, „Teatro improvizacijos“ leis išmėginti save teatrinėje kūryboje, „Kūrybinių industrijų paslaptys“ padės susipažinti su kūrybinio prodiuserio veikla.
Menų fakulteto Atvirų durų dienoje nestigs naujų pažinčių, kūrybinių iššūkių ir meninių staigmenų.

Registracija: https://forms.gle/jzTRCgyp7njXTuXU8

VDU Menų fakulteto Atvirų durų diena yra renginio „VDU kultūros dienos“ programos dalis:
https://menufakultetas.vdu.lt/vdu-kulturos-dienos-nuo-anti-paskaitos-pele-mele-iki/