VDU KULTŪROS DIENOS: MENŲ FAKULTETO ATVIRŲ DURŲ DIENA

2023 m. gegužės 12 dieną VDU Menų fakultetas kviečia 9 – 12 klasių moksleivius į Atvirų durų dieną. Šis renginys – puiki proga susipažinti su Menų fakulteto studentais ir dėstytojais, gauti tiksliausią informaciją apie studijų programas ir stojamuosius egzaminus, apsilankyti studijų erdvėse ir kūrybinėse laboratorijose, išmėginti save menininko, meno eksperto ar meno prodiuserio vaidmenyse. Renginio metu mokytojams organizuojamas seminaras ugdymo klausimais.

Atsižvelgiant į kitų miestų moksleivių ir mokytojų pageidavimus, Menų fakulteto Atvirų durų dieną organizuojame dviem formatais: ir GYVAI (Muitinės g. 7, Kaunas), ir NUOTOLIU (MS Teams platformoje).

ATVIRŲ DURŲ DIENA GYVAI (Muitinės g. 7, Kaunas)

13:00 – 14:00 MENŲ FAKULTETO STUDIJŲ PROGRAMŲ PRISTATYMAS.

Menų fakulteto dėstytojai pristatys moksleiviams studijų programas „Kūrybinės industrijos, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, konsultuos stojamųjų egzaminų klausimais ir atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus.

14:00 – 15:00 EKSKURSIJA PO FAKULTETĄ, KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Moksleiviai apžiūrės Menų fakulteto auditorijas, garso ir vaizdo studijas bei medijų laboratorijas, pasiners į įdomias kūrybines veiklas: „Menų mūšis“ kvies išbandyti save meno eksperto vaidmenyje, „Fotostudijos blykstės“ ragins įsitraukti į kūrybinę fotosesiją, „Garso eksperimentai“ atskleis profesionalios garso studijos užkulisius, „Kūrybinės industrijos“ padės susipažinti su kūrybinio prodiuserio veikla.

15:30 – 17:00 EKSKURSIJA PO VDU GARSO ĮRAŠŲ STUDIJAS (V. Putvinskio g. 23 – Muitinės g. 7, Kaunas)

„Muzikos produkcijos“ studentai praves moksleiviams ekskursiją po VDU garso įrašų studijas.

17:00 – „MUSIC LAB“ – „Muzikos produkcijos“ programos studentų gyvo garso KONCERTAS (VDU Menų fakulteto kiemelis, Muitinės g. 7, Kaunas).

Registracija į Atvirų durų dieną gyvai: https://forms.gle/1KdVk8ttjsdFoAFY7

Registruotis galima iki gegužės 11 dienos, ketvirtadienio, 17:00 val.

ATVIRŲ DURŲ DIENA NUOTOLIU:

15.00 – 16.00 MENŲ FAKULTETO STUDIJŲ PROGRAMŲ PRISTATYMAS

Menų fakulteto dėstytojai pristatys moksleiviams studijų programas „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, konsultuos stojamųjų egzaminų klausimais ir atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus.

15.00 – 16.30 SEMINARAS MOKYTOJAMS

„Kūrybinių metodų taikymas ugdymo procese“, dėstytojas – Augustinas Balaišis.

Mokytojams bus išduodami 2 ak. val. dalyvavimo seminare pažymėjimai.

Registracija į Atvirų durų dieną nuotoliu: https://forms.gle/1KdVk8ttjsdFoAFY7

Registruotis galima iki gegužės 11 dienos, ketvirtadienio, 17:00 val.

Pasibaigus registracijai, prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

VDU Menų fakulteto Atvirų durų diena yra renginio „VDU kultūros dienos“ programos dalis. Renginio metu vyks atviros paskaitos, diskusijos, meno ir kultūros renginiai. Kviečiame dalyvauti!

Artėja „VDU kultūros dienos“ – VDU Menų fakultetas