VDU KULTŪROS DIENOS – KONCERTAS „MUZIKA GYVAI“

2018 Balandžio 17 d. (antradienį) 19.30 val. kviečiame į grupių „Detuned Lights“ ir „The Soul Cult“ gyvo garso koncertą „Muzika gyvai“, kuris vyks VDU Menų fakulteto kiemelyje (Muitinės g. 7, Kaunas)

„Detuned Lights“ – improvizuoti ir eksperimentuoti linkusi jauna Kauno muzikantų grupė, grojanti alternatyvų roką su ryškiais punk’o elementais. Susibūrę niūrią 2017 metų gruodžio dieną, grupės nariai susivienijo bendrai kūrybai vedami vieno tikslo: kurti tokią muziką, kurios klausytų patys. Savo gyvo garso pasirodymuose muzikantai stengiasi atiduoti visą kūrybinę energiją publikai ir žada, kad šis koncertas nebus išimtis.

Grupėje „Detuned Lights“ muzikuoja ir VDU „Muzikos produkcijos“ programos studentas Kristijonas Valančius  (elektrinė gitara, vokalas). Plačiau apie programą: http://www.vdu.lt/lt/study/program/show/244/ Grupės „The Soul Cult“ būgnininkas Arvydas Šaučiūnas VDU „Vaidybos“ programos  studentas.

„Detuned Lights“ nariai:

Martynas Galkinas – bosinė gitara

Jokūbas Andriulis – būgnai, vokalas

Kristijonas Valančius – elektrinė gitara, vokalas

Artūras Galkinas – elektrinė gitara

„The Soul Cult “ prieš pusę metų susibūrusi Kauno muzikantų grupė, kurios narius, vienija tai, jog  įkvėpimo semiasi iš bliuzo, soul’o ir funk’o. Inspiruoti šių muzikos žanrų, interpretuodami juos, muzikantai siekia sukurti savitą, šiuolaikinį skambesį ir jį populiarinti Lietuvoje.

„The Soul Cult “ nariai:

Lukas Flintas Bartaška – vokalas