“VDU kultūros dienos 2021”: MUSIC LAB

2021 balandžio 30 dieną (penktadienį) Menų fakultetas kviečia pasinerti į šiuolaikinės muzikos pasaulį ir susipažinti su bakalauro studijų programos “Muzikos produkcija” (“Music Production”) dėstytojų, studentų bei absolventų kūryba.

 

Rytinėje MUSIC LAB programoje (11.15 – 12.30) vyks virtuali „Muzikos produkcijos“ programos absolvento Luko Tarvainio paskaita ,,Muzikos prodiusavimas šiandien: autentiškumas ir technologijos“. Lukas Tarvainis kalbės apie darbo aplinkos ir garso įrankių reikšmingumą kūrybiniame procese. Taip pat aptars skirtingus muzikos prodiusavimo modelius, kintančias tendencijos ir autentiškumo paieškas per kūrybines ir technologines limitacijas. Paskaitoje bus kalbama ir apie sėkmės istorijas Lietuvos bei užsienio kontekstuose ir apie tai, ką reiškia būti vos žingsneliu nuo sėkmės.

Paskaitai kviečiame jungtis čia: https://bit.ly/2QYjHMO

 

Popietinėje MUSIC LAB programoje (nuo 13 val.) kviečiame pasiklausyti „Muzikos produkcijos“ programos baigiamojo kurso studentų Hasan Paje (Egiptas), Yasser Al Ahmadieh (Libanas), Simono Činga (Lietuva) minčių apie kūrybą, inspiraciją bei ateities planus.

 

Interviu su „Muzikos produkcijos“ studentais galite pasiklausyti čia:

 

MUSIC LAB‘ą triukšmingai pabaigs virtualus „Muzikos produkcijos“ programos studentų ir dėstytojų koncertas, kurio metu skambės įvairaus elektroninės muzikos stiliaus muzika (R&B, House, Synthwave, Electronic Pop, ir k.t), taip pat laukia interaktyvi garsinė kompozicija.

 

Virtualaus koncerto klausytojai galės pasimėgauti šiais muzikos kūriniais:

Quasi, aut. Titas Petrikis (feat. Gabrielė Stankevičiūtė and Laurynas Jackonis)

Time Drift, aut. Simonas Činga

What I want, aut. Viltė Žigaitė

Fhadi, aut. Jonas Matusevičius

pills & potions, aut. Sofija Eitutytė, Mantas Vaitkus

Balti Keliai, aut. Simonas Navickas

*Nenugalėti, aut. Simonas Navickas

Kartu, aut. Emilija Venediktovaitė (feat. Simonas Navickas)

rain/nap, aut. Jacob Handrich

Runner, aut. Grantas Norvaiša

Neris, aut. Yiorgis Sakellariou

 

Koncerto kviečiame klausytis čia:

 

Kūrinį Runner (aut. Grantas Norvaiša) galite pasiklausyti čia: https://drive.google.com/file/d/1AE9qbxzNwSbA9CJocbRLOOedsC_teHQQ/view?usp=sharing

„Muzikos produkcijos“ programos dėstytojas Yiorgis Sakellariou kviečia dalyvauti interaktyvioje garso instaliacijoje Neris čia: https://riversssounds.org/neris