VDU Komunikacijos krypties studijos – geriausiųjų sąraše

VDU Komunikacijos krypties studijos – vienos geriausių Lietuvoje!

VDU Menų fakultetas komunikacijos kryptyje vykdo dvi studijų programas: bakalauro studijų programą “Kūrybinės industrijos” ir magistrantūros studijų programą “Kūrybinės industrijos”. Didžiuojamės aukštu šios studijų krypties reitingu ir sveikiname šių programų dėstytojus, studentus bei absolventus bendru darbu pasiekusius tokį aukštą įvertinimą.

Žurnalo „Reitingai“ paskelbtame 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge VDU komunikacijos krypties bakalauro ir magistrantūros studijos užėmė antrą vietą, nusileisdamos tik Vilniaus universiteto komunikacijos krypties studijoms.

Studijų programų reitingas sudarytas įvertinus šiuos kriterijus: darbdavių nuomonė apie alumnus, kiek iš viso šios krypties studijų programų yra vykdoma, 2017 m. priimtų pirmakursių balo vidurkis, 2017 m. priimtų geriausių abiturientų skaičius, 2017 m. priimtų pirmakursių žemiausias balas, bendra rodiklių suma skaičiais, kaip SKVC įvertino šios krypties programas bei MOSTA rodikliai apie alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą.