VDU – „Kaunas 2022“ programos konsultantės kūrybinės dirbtuvės

Gegužės 21 d., pirmadienis, nuo 9.30 iki 16 val. VDU Menų fakultete, (Muitinės g. 7, 207 aud.) vyks Agatos Etmanowicz kūrybinės dirbtuvės „Kultūros sektoriaus bendradarbystės modelio kūrimas“, skiros projekto „KAUNAS 2022“ draugams ir partneriams.

Idėja: KARTU sukurti kūrybiškus įrankius, leisiančius įgyvendinti tarpsektorinį bendradarbiavimą tarp Kaunas 2022 ir programos partnerių bei visų suinteresuotųjų pusių – kultūros institucijų, nevyriausybinių organizacijų, menininkų, kūrybinių entreprenerių.

Pagrindiniai dirbtuvuų tikslai: diagnozuoti kultūros sektoriaus bendradarbiavimo poreikius ir kliūtis, sukurti specifinius įrankius, padedančius stiprinti sektoriaus bendradarbiavimą ir dalintis atsakomybe už ateities projektų, įrankių, sprendimų sukūrimą įgyvendinimą.

Kodėl: kad niekas nesakytų „štai taip mes bendradarbiausime“. Kad kūrėjai ir organizacijos patys ieškotų sprendimų ir idėjų.

Kaip: naudojant ko-kūrybos metodologiją.

Dalyviai mokysis „brainstorminti“ kitaip, susipažins su kitais sektoriaus atstovais bei kurs idėjas, kurios vėliau galės būti įgyvendintos.

Registracijos nuoroda

Registracija veikia iki gegužės 18 d. 18 val. Dalyvių skaičius ribotas!

Agata Etmanowicz (Varšuva/Lodzė, Lenkija) – viena Europos kultūros sostinės forumo pranešėjų, „Kaunas 2022“ programos konsultantė.

2014-16 m. Agata buvo Vroclavo Europos kultūros sostinės 2016 auditorijų plėtros programos vadovė. Taip pat ji yra organizacijos Impact foundation viceprezidentė, konsultuoja auditorijų plėtros srityje, organizuoja konferencijas, dirbtuves ir individualias konsultacijas. Fondas yra dirbęs su daugiau nei 350 Lenkijos organizacijų.

Šiuo metu Agata dirba su Lodzės Meno inkubatoriumi. Be to, ji yra ir Rijekos Europos kultūros sostinės 2020 auditorijų plėtros programos konsultantė.

Kontaktinis asmuo: Daiva Citvarienė, daiva@kaunas2022.eu, tel.: 868561929.