VDU diplomų įteikimo iškilmės

Liepos 1-3 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

Liepos 1-ąją diplomai bus įteikiami Gamtos mokslų, Informatikos, Socialinių mokslų fakultetų absolventams bei VDU Švietimo akademijos Kaune absolventams. Taip pat Katalikų teologijos absolventams ir VDU Muzikos akademijos absolventams.

Liepos 2-ąją diplomai bus įteikiami Menų fakulteto absolventams, Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventams bei VDU Žemės ūkio akademijos absolventams (Miškų ir ekologijos fakulteto, Bioekonomikos plėtros fakulteto bei Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto).

Liepos 3-ąją diplomai bus įteikiami Humanitarinių mokslų fakulteto bei Politikos ir diplomatijos fakulteto absolventams. Taip pat Teisės fakulteto, VDU Žemės ūkio akademijos (Žemės ūkio inžinerijos fakulteto ir Agronomijos fakulteto) absolventams ir VDU Švietimo akademijos absolventams Vilniuje.

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, švelninančius karantino sąlygas valstybėje, tačiau paliekant apribojimus ir siekiant išvengti net menkiausios COVID-19 plitimo galimybės bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų renginys vyks kiek kitaip nei įprasta.

Vytauto Didžiojo universiteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nusifotografuoti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją stebėti tiesiogiai savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Raginame visus šventės svečius pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Absolventams ir kitiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams rekomenduojama apsaugines dėvėti kaukes ir vienkartines pirštines.

Visa detalesnė informacija, susijusi su diplomų įteikimais, atsižvelgiant į ekstremalios padėties Lietuvoje situaciją ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijas, bus patikslinta artėjant šventiniams VDU Diplomų įteikimo renginiams.