VDU Akademinio studentų teatro „ERRO“ spektaklis „VIENOS DALIES SAPNAS“

Kovo 20 d. (antradienį), 18 val. Kauno valstybinio dramos teatro Parketinėje salėje (Laisvės al. 71) VDU studentų teatras „ERRO“ rodys spektaklį „Vienos dalies sapnas“ (rež. Justinas Kalinauskas), sukurtą pagal Samuelio Becketo dramą „Anuo laiku“.

Vienos dalies sapnas“ mane sudomino sceninės išraiškos elementų vienove, paveikia ir išradingai kuriama bei modeliuojama atmosfera. Aš, kaip ir dauguma žiūrovų, buvome panardinti į stiprų ir įtaigų laiko tėkmės asociacijų lauką, kuriame be jokio spektaklio kūrėjų familiarumo žiūrovų atžvilgiu ar madingo dirbtinio interaktyvumo kūrimo, kiekvienas savaip ieškojome „prarasto laiko“. Pradžiugino prasmingas ir tikslus aktorių darbas. Man, Michailo Čechovo kūrybinio metodo tyrinėtojui, dar maloniau buvo matyti, kad studentų-aktorių sistemingas darbas, naudojantis šiuo metodu, subrandino tikrus rimto, kūrybinio proceso vaisius. Tai prasmingas ir rimtas spektaklis, todėl linkėčiau, kad jis būtų vaidinamas dar daug kartų ir kuo įvairesnei publikai”

Teatro režisierius Gytis Padegimas

Spektaklyje vaidina:
Ieva Irkinaitė, Justinas Kalinauskas, Mindaugas Banys, Valentas Balsys, Karolina Budraitytė, Gintarė Gaidamavičiūtė, Rugilė Ališauskaitė, Simona Sofija Grachauskaitė.

Kviečiame apsilankyti ir paremti studentiškąjį teatrą.