VDU Absolventų diena 2019

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia gražią kasmetinę tradiciją ir vėl kviečia universiteto absolventus apsilankyti savo alma mater – šįkart VDU absolventų dieną minėsime lapkričio 8-ąją, penktadienį.

Nuo 16.00 val. prasidės tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose, kurių metu alumnai galės pabendrauti su dėstytojais ir studentais, dalintis praktine patirtimi ir prisiminimais apie universitetą, susipažinti su dabartinėmis VDU aktualijomis.

Menų fakultetas kviečia absolventus į ekskursiją po fotografo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, VDU Menų fakulteto profesoriaus Romualdo Požerskio parodą „Laura – spinduliuojanti tamsa“ (VDU Menų galerija 101, Muitinės g. 7) ir susitikimą su parodos autoriumi. Susitikimo pabaigoje – neformalūs pokalbiai prie kavos ar arbatos puodelio ir tradicinis absolventų tortas.

Vėliau, nuo 18.00 val., visi VDU absolventai bus kviečiami rinktis „Volfas Engelman Studijoje“ (Kaunakiemio g. 2, Kaunas), kur vyks diskusija apie alaus kultūrą ir jos sąsąją su studentišku judėjimu. Po diskusijos alumnai kviečiami kartu žiūrėti krepšinio varžybas ir palaikyti Kauno „Žalgirį“ (nuo 19.45 val. Kauno „Žalgiris“ žais su Barselonos „FC Barcelona“).

Daugiau informacijos – jau netrukus. El. paštas pasiteiravimui: info@alumni.vdu.lt.

Absolventai, kurie planuoja dalyvauti šventėje, maloniai kviečiami registruotis.