„Teatro dirbtuvėse“ – pažintis su scenos meistrais

VDU teatras ir teatras „Mens Publica“ vasario mėnesį jau ketvirtą kartą Kaune atvers „Teatro dirbtuvių“ duris. Šį kartą dalyviams bus pasiūlyta edukacinė programa „Aktoriaus dirbtuvės“, kuri iš arti supažindins su vaidybos menu ir aktoriaus profesija. Registracija vyksta iki vasario 6 d.

Programa sudaryta atsižvelgiant į pagrindinius aktoriaus profesijos komponentus: vaidybą, improvizaciją, scenos kalbą, vokalą, šokį, kostiumą, scenografiją, dramaturgiją, režisūrą.

„Aktoriaus dirbtuvės“ skirtos visiems, kurie siekia suvokti šiuolaikinio aktoriaus meninio proceso subtilybes ir kūrybą supranta kaip neatsiejamą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalį.

Dėmesio: šiemet ypatingą naudą gaus norintys sėkmingai pasirengti šių metų stojamiesiems egzaminams į vaidybos studijų programas. Jų laukia papildomos 3 dienų stojamųjų egzaminų repeticijos, kurių metu bus imituojami visi egzaminų etapai ir individualiai konsultuojamas kiekvienas jų dalyvis.

„Aktoriaus dirbtuvių“ tikslai
• Suteikti žinių apie skirtingus vaidybos meno komponentus teatre, kine, televizijoje, tarpdisciplininiuose meno projektuose;
•Suvokti kūrybos procesą, susipažįstant su iškilių menininkų individualia patirtimi;
• Plėsti kūrybinį ir intelektualinį akiratį, ugdyti kūrybiškumą ir sugebėjimą panaudoti įgytas žinias;
• Skatinti pasitikėjimą savo individualumu bei intuicija.

„Aktoriaus dirbtuvėse“ veiks vaidybos, improvizacijos, scenos kalbos, vokalo, šokio, kostiumo, scenografijos, dramaturgijos ir režisūros studijos. Garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, suteikdami unikalią galimybę susipažinti su kūrybos procesu be tarpininkų.

„Aktoriaus dirbtuvių“ lektoriai

• Edita Bagdonaitė (vokalo studija);
• Arvydas Dapšys (improvizacijos studija);
• Herkus Kunčius (dramaturgijos studija);
• Eglė Mikulionytė (vaidybos studija);
• Goda Piktytė (vaidybos studija);
• Marius Pinigis (šokio studija);
• Jolanta Rimkutė (kostiumo studija);
• Egidijus Stancikas (scenos kalbos studija);
• Jonas Vaitkus (režisūros studija);
• Rimantė Valiukaitė (improvizacijos studija);
• Marta Vosyliūtė (scenografijos studija).

„Aktoriaus dirbtuvių“ dalyviams suteikiama galimybė gauti pakvietimus į programos lektorių – scenos meistrų – spektaklius.

„Aktoriaus dirbtuvių“ užsiėmimai vyks šeštadieniais, po 8 akademines valandas. Bendra programos apimtis – 9 dienos (72 akademinės valandos). Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija iki vasario 6 d.

Programos kaina – 199 EUR. Programoje gali dalyvauti asmenys nuo 16 m. amžiaus. Užsiėmimų negalima filmuoti ir fotografuoti. Esant būtinybei, rengėjai pasilieka teisę keisti užsiėmimų tvarkaraštį, apie tai dalyvius informuojant iš anksto.

Daugiau informacijos teikia Vaida Venckutė-Nagė (tel. 8 672 06529, el. paštas info@teatrodirbtuves.lt)

Dalyvių registracija

„Teatro dirbtuvių“ interneto svetainė