Susitikimas su menininke Meghan Moe Beitiks (Floridos Universitetas, JAV)

Gegužės 10 dieną, 12 val. VDU Menų fakultete (Muitinės g. 7 – 210 aud.) vyks susitikimas su menininke, performansų, video, fotografijos, instaliacijų ir tekstų kūrėja, knygos „Performing Resilience for Systemic Pain“ (Routledge, 2022) autore, kūryboje tyrinėjančia ekologijos sampratą per vietą, istoriją, jausmus ir kūną, ieškant ryšio su tuo, kad anapus žmogiškumo (non-human). Susitikimą ves doc. dr. Edgaras Klivis.

Meghan Moe Beitiks (ji/jie) studijavo teatro menus – rašymą, vaidybą, judesį ir scenografiją Kalifornijos universitete, Santa Kruze, taip pat Čikagos Instituto Menų mokykloje magistrantūros lygmeniu – bio meną, aplinkos chemiją, performanso metodologijas, buvo Fullbright studentė Latvijoje, savo darbus pristatė Kalifornijoje, Čikagoje, Brukline, Velse, Londone, Latvijoje, Australijoje ir kitur.