Menų LAB’as

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus į interaktyvų, kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą MENŲ LAB’as.

Kas yra MENŲ LAB’as?  Tai – Menų laboratorija, kurioje eksperimentuoja, kuria ir patirtimi su studentais bei moksleiviais dalinasi menininkai, menotyrininkai, kūrybinių industrijų specialistai.

MENŲ LAB’as yra įsikūręs šiuolaikinius kūrybinių industrijų standartus atitinkančiose VDU Menų fakulteto patalpose Kauno senamiestyje. Čia yra įrengtos naujausia technine ir programine įranga aprūpintos medijų, garso, fotografijos, foto ir video montažo laboratorijos, fotografijos ir garso įrašų studijos, veikia VDU galerija 101.

Atvykę į MENŲ LAB’ą moksleiviai susipažins su Menų fakulteto erdvėmis bei veiklomis, sužinos apie inovatyvias menų ir kūrybinių industrijų studjas, išbandys save skirtingose kūrybinėse veiklose, trumpam taps menininkais ir meno ekspertais.

MENŲ LAB’o lankytojų laukia šios interaktyvios veiklos:
MENŲ MŪŠIS (išbandysite save meno istoriko ir meno kritiko vaidmenyje, susikausite menų protmūšyje)

GARSO EKSPERIMENTAI (trumpam tapsite garso menininkais: kursite, muzikuosite, įrašinėsite profesionalioje garso studijoje)

FOTOSTUDIJOS BLYKSTĖS (įsitrauksite į kūrybinę fotosesiją, pamatysite kaip vyksta darbai profesionalioje fotostudijoje)

KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS (susipažinsite su kūrybinio prodiuserio veikla ir praktiškai ją išbandysite)

Renginys vyksta 20 – 25 mokinių grupei iš anksto suderintu laiku. Renginio trukmė – 2 ak. val. Mokytojams išduodami 2 ak. val. dalyvavimo pažymėjimai. Renginio vieta – VDU Menų fakultetas, Muitinės g. 7, Kaunas. Dėl dalyvavimo Menų Lab‘e susisiekite šiais kontaktais:

Matas Gineika, Matas.Gineika@vdu.lt