Studentų parodoje – visuomenei aktualūs klausimai

Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studentų įkurta kūrybinė grupė ADA atidarė parodą „Tempo“ galerijoje (M. Daukšos g. 34). Jauni menininkai pristato instaliaciją „Atspindžiai“, sukurtą dalyvaujant Kaunas Europos Kultūros Sostinė 2022 iniciatyvoje „Daugiau Tempo“.

Autoriai teigia, kad savo darbu siekia iš žmogiškos perspektyvos apmąstyti šiuo metu visuomenei aktualius tapatybės klasimus. Kūrybos pagalba menininkai žiūrovo klausia: kas tu esi? O kas esi kitų žmonių akyse? Ar tos tapatybės skiriasi? Ar tas skirtumas žeidžia? Jaunieji kūrėjai siekia atkreipti dėmesį į tai, kad nesusikalbėjimas kyla tuomet, kai žmogui priskiriamas tam tikras stereotipas, „etiketė“, nors iš tiesų kiekvienas žmogus yra individualus ir jo tapatybę nusako įvairių bruožų visuma. Autoriai tikisi, kad kiekvienas, apsilankęs parodoje, galės išgyventi sąlytį su daugeliu kitų žmonių tapatybių bei pateikti savo atsakymus į šiandien mums svarbius klausimus.

ADA grupės nariai ir instaliacijos autoriai:

Kaja Elena Brilė

Roberta Kirsnickaitė

Ema Kazlauskaitė

Arnas Šinkevičius

Martynas Belevičius

Parodą galima aplankyti iki birželio 22 dienos.

Daugiau informacijos: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/jaunieji-kurejai-reaguoja-i-veliavu-karus-visi-pirmiausia-norime-buti-zmones-1030497