Studentų mokslinių tyrimų konferencija „LOST (IN) HERITAGE“

Šių  metų balandžio 10 d.  15 val. VDU Menų fakultete, 207 auditorijoje organizuojama pirmoji Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto studentų mokslinių tyrimų konferencija „LOST (IN) HERITAGE“. Konferencijos tema atsispindi pavadinime – tai žodžių žaismas, apimantis daugybę aspektų, susijusių su palikimu, kurį gauname iš ankstesnių laikų.

Jeigu domitės fotografija, architektūros paveldu, kultūra, šiuolaikiniu menu arba naujųjų medijų pagalba galite papasakoti apie paveldą ir savo domėjimosi objektu norite pasidalinti su kolegomis ir bendraminčiais bei išbandyti save naujame – jaunojo mokslininko amplua – kviečiame prisijungti!

Konferencijos tematika – laisvas „LOST (IN) HERITAGE“ interpretavimas. Tinka pristatymai apie paveldą per dailės, architektūros, teatro, kino, fotografijos, kultūros ir t.t. prizmę.

Įtikinkite mus, kad Jūsų tyrimų objektas atitinka šį pavadinimą ir mes pakviesime Jus dalyvauti. Mes neabejingi tiems, kurie neabejingi mus supančiai aplinkai!

Konferencijos metu studentai įgis vertingos patirties – bus suteikta galimybė pristatyti savo mokslines įžvalgas, pasidalinti idėjomis, pabendrauti su kolegomis, užmegzti tolimesniems tyrimams naudingus kontaktus.

Ši konferencija skirta architektūrologės pro- fesorės dr. Nijolės Lukšionytės, savo didelę veiklos dalį paskyrusios darbui ir bendravimui su studentais, atminimui.

Jeigu norite paklausti, drąsiai rašykite:
lostinheritage@gmail.com

Rėmėjai: