Studentų mokslinių tyrimų konferencija „Lost [in] Heritage“

2017 m. gegužės 8 d. jau trečiąjį kartą vyko Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto studentų mokslinių tyrimų konferencija „Lost [in] Heritage“. Šių metų konferencijoje be plataus spektro pranešimų apie pasaulio madą, Lietuvos dvarus, rekreacinę architektūrą ir architektūros turizmo platformas, buvo demonstruojami rytietiški šokiai, o sėkmės istorija dalijosi šokėjų pora Julijus Nosovas ir Aistė Nosovienė iš In*Beat.

Studentų konferenciją „Lost [in] Heritage“ į savo šurmuliuojančias patalpas priėmė ir kava vaišino Caffeine Roasters.

Idėjos iniciatorė dr. Ingrida Veliutė šią konferenciją sieja su šviesios atminties profesore dr. Nijole Lukšionyte, linkėdama kad kiekviena studentiška iniciatyva būtų pozityvi ir naudinga.