STRUKTŪROS. Studentų fotografijų parodos atidarymas

VDU Kultūros dienų metu gegužės 10 d. vyks studentų fotografijų parodos „Struktūros“ atidarymas, kviečiantis ne vien išvysti fotografijų darbus, bet ir išgirsti literatūrinį performansą, pasižiūrėti kitus tarpdisciplinius studentų projektus Menų fakulteto erdvėse.
 s
Fotografijų parodoje pristatoma įstabi fotografijos ir poezijos sintezė, kurią sukūrė šeši Vytauto Didžiojo universiteto ir Kauno kolegijos studentai bei studentės: Akvilė Mackevičiūtė, Austėja Boreišaitė, Gabrielė Marija Valaitytė, Rusnė Kuliešiūtė, Urtė Sarapinaitė, Titas Valionis.
 s
Įvairių vaizdinių atgarsiai kviečia leistis drauge į įsimintiną nuotykį, kurio maršrutas vingiuoja netikėtomis jausmų struktūromis. Parodoje atskleidžiamos įvairios temos – nuo gamtos grožio ir įvairių architektūrinių formų netikėtumo iki trumpalaikių akimirkų, paįvairintų poezijos fragmentais. Kiekviena nuotrauka pasakoja savo istoriją, kiekviena istorija – tarsi langas į atskiro kūrėjo unikalų požiūrį, stilių, viziją ir jų bendrą vienijančią meninę kelionę.
Vienoje erdvėje kartu sukuriamas išskirtinis vaizdų audinys, kuris užburia pojūčiais ir stimuliuoja vaizduotę. Erdviškai galime pasijusti tarsi fotolaboratorijos tamsiajame kambaryje, tarp raudonoje šviesoje eilėmis ryškinamų fotografijų – raudonas apšvietimas padeda fotografams kruopščiai kontroliuoti šviesą ir kartu nepažeisti šviesai jautraus fotopopieriaus.
Paroda yra „VDU kultūros dienų“ dalis.
 s
Kuratorės: VDU MF Menų istorijos, kritikos ir medijų studentės Aura Jarašiūtė, Eglė Tulaitė, Saulė Strazdaitė, Rugilė Danilevičiūtė
Parodos grafinis dizainas: Austėja Šimkutė
Programa