Stojantiesiems į Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijas – konsultacijos ir parengiamieji kursai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra kviečia studijuoti dviejose menų bakalauro studijų programose: „Naujųjų medijų menas“ ir „Muzikos produkcija“.

„Naujųjų medijų menas“ – tai kūrybine praktika pagrįstos studijos, kuriose naudojamos šiuolaikinės medijos. Studijos taip pat suteikia meno projektų valdymo ir asmeninės vadybos žinių, leidžia pažinti šiuolaikinio meno ir audiovizualinės kultūros procesus. Programos absolventai savarankiškai kuria naujųjų medijų meną, inicijuoja kūrybinius projektus, dirba laisvai samdomais kūrėjais kultūrinių ir kūrybinių industrijų srityje.

„Šiuolaikiniame meno ir kūrybinių industrijų lauke gebėjimas mąstyti ir kurti tarpdiscipliniškai, valdyti įvairias medijas dažnai yra lemiamas, siekiant asmeninio tobulėjimo ir sėkmingos karjeros kūrybos srityje. Kaip tik tokias plačias galimybes suteikia Naujųjų medijų meno studijos, leidžiančios gilintis į fotografijos, video, kompiuterinės grafikos ir animacijos, garso technolgijas. Studijos VDU Menų fakultete išskirtinės ir tuo, kad Naujųjų medijų meno studentai čia tobulėja bendraudami ir įgyvendindami bendrus kūrybinius projektus su kitų studijų programų – Muzikos produkcijos, Kūrybinių industrijų bei Menų istorijos, kritikos ir medijų – studentais ir dėstytojais. Tai suteikia platų išsilavinimą, leidžia tobulinti įvairius praktinius įgūdžius ir, be abejonės, užmegzti kolegiškus ryšius, kurie išlieka svarbūs po studijų baigimo”, – teigia Šiuolaikinių menų katedros vedėjas doc. dr. Tomas Pabedinskas.

Taigi jei esate kūrybingi, mėgstate naująsias technologijas ir ieškote šiuolaikiškos studijų aplinkos, „Naujųjų medijų meno“ studijos – kaip tik jums !

„Muzikos produkcija“ – praktinės menų studijos, leidžiančios pasirengti sėkmingai savarankiškai kerjerai muzikos produkcijos, šiuolaikinių garso ir vaizdo technologijų srityse. Programos absolventai kuria originalius darbus garso įrašų ir garso dizaino, muzikos technologijų ir su jomis susijusiose srityse, pristato savo asmeninę kūrybą bei plėtoja asmeninius kūrybinius projektus.

„Universitetas turi puikią įrangą ir garso studijas muzikos kūrimui bei įrašymui. Studentai čia gali mokytis, dirbti ir taip tobulinti savo įgūdžius, kad baigę studijas taptų gerais savo srities žinovais, taip pat turinčiais ir platų universitetinį išsilavinimą. Taigi studijuoti muzikos produkciją kviečiame tuos, kurie siekia derinti kūrybinę laisvę su tvirtais technologiniais įgūdžiais ir plačiomis komercinės veiklos galimybėmis“, – sako studijų programos koordinatorius, kompozitorius prof. dr. Titas Petrikis.

Besidomintys „Naujųjų medijų meno“ ir „Muzikos produkcijos“ studijomis kviečiami dalyvauti konsultacijose ir parengiamuosiuose užsiėmimuose:

stojantiesiems į „Naujųjų medijų meno“ studijų programą

vasario 11 d., 15-16 val. konsultacija apie stojamuosius egzaminus

vasario 18 d., 15-16 val. parengiamasis užsiėmimas (fotografavimo užduoties aptarimas)

vasario 25 d., 15-16 val. parengiamasis užsiėmimas (kadruotės piešimo užduoties aptarimas)

kovo 4 d., 15-16 val. konsultacija apie stojamuosius egzaminus

stojantiesiems į „Muzikos produkcijos“ studijų programą

vasario 18 d., 14-15 val. konsultacija apie stojamuosius egzaminus

vasario 25 d., 14-15 val. parengiamasis užsiėmimas (pavyzdinių stojamojo egzamino užduočių aptarimas ir atlikimas)

kovo 4 d., 14-15 val. konsultacija apie stojamuosius egzaminus

Konsultacijos ir parengiamieji užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu rimgaudas.barauskis@vdu.lt

Daugiau informacijos stojantiesiems: https://menufakultetas.vdu.lt/studijos/stojantiesiems/