Informacija stojantiesiems į menų studijas VDU

Primename, kad nuo birželio 1 d. LAMA BPO sistemoje galima registruoti prašymus priimti studijuoti universitete ir laikyti bendrojo priėmimo pagrindinio etapo stojamuosius egzaminus į menų studijas.

 

Stojamųjų egzaminų datos:

 

Universitetinis priėmimas į Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijas (tik į valstybės nefinansuojamas vietas):

birželio 17-18 d. stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

 

Bendrojo priėmimo pagrindinis etapas į Naujųjų medijų meno studijas (registruojantis LAMA BPO sistemoje, pretenduojant į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas):

Liepos 8 d. 9 val. –  fotografavimas duota tema (trukmė – 5 valandos)

Liepos 8 d. 15 val. –  paskirtos temos interpretacija kadruotėje (trukmė – 4 valandos)

Liepos 9 ir 10 d., nuo 10 val. – motyvacinis pokalbis ir kūrybinio aplanko vertinimas. Stojančiajam bus individualiai paskirtas tikslus motyvacinio pokalbio laikas.

 

Bendrojo priėmimo pagrindinis etapas į Muzikos produkcijos studijas (registruojantis LAMA BPO sistemoje, pretenduojant į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas):

Liepos 7 d. 9 val. – gebėjimų testas
Liepos 7 d., nuo 13 val. ir liepos 8 d. – motyvacinis pokalbis ir kūrybinio aplanko vertinimas. Stojančiajam bus individualiai paskirtas tikslus motyvacinio pokalbio laikas.

 

Papildomas universitetinis priėmimas į Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijas (tik į valstybės nefinansuojamas vietas):

Rugpjūčio 24-25 d. stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

 

Visi stojamieji egzaminai vyks nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos stojantiesiems: https://menufakultetas.vdu.lt/studijos/stojantiesiems/