Startavo trečioji Kauno J. Jablonskio gimnazijos „VDU kūrybinių industrijų klasė“

Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje startavo trečioji  “VDU Kūrybinių industrijų klasė” (auklėtoja Vitalija Krikščiūnienė, koordinatorė Justina Kiuršinaitė), kurioje Menų fakulteto dėstytojai dalinsis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie kūrybines industrijas, kultūros komunikaciją ir kūrybos prodiusavimą.

Rugsėjo 18 dieną naujieji “VDU Kūrybinių industrijų klasės” gimnazistai pirmą kartą lankėsi Menų fakultete. Susitikimo metu juos sveikino fakulteto administracija, o VDU „Kūrybinių industrijų“ magistro studijų programos vadovė, Teatrologijos katedros docentė Ina Pukelytė pravedė interaktyvią paskaitą apie kūrybines industrijas ir kūrybiškumą.