Atnaujinti Menų fakulteto dėstytojų konsultacijų laikai

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

ŠIUOLAIKINIŲ MENŲ KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Šiuolaikinių menų katedros vedėjas

Doc. dr. Tomas Pabedinskas

Ketvirtadienis

tomas.pabedinskas@vdu.lt

10:00 – 10:35 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. Romualdas Požerskis Antradieniais

romualdas.pozerskis@vdu.lt

13:00 – 13:30 Muitinės g. 7, 203 kab.
Prof. dr. Titas Petrikis Antradienis

titas.petrikis@vdu.lt

10:00 – 11:00 

 

Nuotolinių konsultacijų kambarys

Muitinės g. 7, 116 aud.

Prof. Rimantas Plungė Trečiadienis

rimantas.plunge@vdu.lt

11:00 – 11:40 Muitinės g. 7, 116 aud.
Doc. Adas Toleikis Antradienis

adas.toleikis@vdu.lt

10:00 – 10:50  Muitinės g. 7, 115
Lekt. Augustinas Balaišis Antradienis

augustinas.balaisis@vdu.lt

15:00 – 15:45 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. dr. Georgios Sakellariou Pirmadienis

georgios.sakellariou@vdu.lt

10:00 – 10:25 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Asist. Lukas Tarvainis Pirmadienis

lukas.tarvainis@vdu.lt

15:30 – 15:45 Nuotolinių konsultacijų kambarys

Muitinės g. 7, 115 aud.

Lekt. Dalius Nomicas Penktadienis

dalius.nomicas@vdu.lt

17:00 – 17:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Lekt. Aritonė Plungienė Antradienis

aritonep@yahoo.com

Asist. Saulius Jurgelevičius Antradienis

saulius.jurgelevicius@vdu.lt

15:00 – 16:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

TEATROLOGIJOS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menų fakulteto dekanė

Prof. dr. Jurgita Staniškytė

Antradienis

jurgita.staniskyte@vdu.lt

10:30 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Menų fakulteto prodekanė

Doc. dr. Rūta Mažeikienė

Antradienis

ruta.mazeikiene@vdu.lt

10:30 – 11:00 103 kab. Muitinės g. 7
Teatrologijos katedros vedėjas

Doc. dr. Edgaras Klivis

 

Trečiadienis

edgaras.klivis@vdu.lt

15:00 – 17:00 205 kab. Muitinės g. 7

Nuotolinių konsultacijų kambarys

Doc. dr. Ina Pukelytė

 

Ketvirtadienis

ina.pukelyte@vdu.lt

10:00 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. Gediminas Jankauskas Pirmadienis

gediminas.jankauskas@vdu.lt

14:15 – 15:0 202 kab. Muitinės g. 7
Dr. Miglė Munderzbakaitė Antradienis

migle.munderzbakaite@vdu.lt

15:00 – 15:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė Pirmadienis

deimante.dementaviciute-stankuviene@vdu.lt

15:00 – 16:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Justinas Kalinauskas Trečiadienis

justinas.kalinauskas@vdu.lt

20:00 – 20:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Vitalija Truskauskaitė Ketvirtadienis

vitalija.truskauskaite@vdu.lt

16:30 – 17:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Gytis Dovydaitis Penktadienis

gytis.dovydaitis@vdu.lt

16:00 – 16:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ KAMBARYS

MENOTYROS KATEDROS DĖSTYTOJŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ LAIKAS

DĖSTYTOJAS SAVAITĖS DIENA LAIKAS VIETA
Menotyros katedros vedėja

Dr. Jolita Butkevičienė

Penktadienis

jolita.butkeviciene@vdu.lt

14:00 – 15:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Linara Dovydaitytė Penktadienis

linara.dovydaityte@vdu.lt

15:00 – 15:30  301
Doc. dr. Jūratė Tutlytė Antradieniais

Dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu

jurate.tutlyte@vdu.lt

16:45 – 17:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Doc. dr. Aušrinė Cemnolonskė Ketvirtadieniais

Dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu:

ausrine.cemnolonske@vdu.lt

10:00 – 11:00 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Prof. dr. Rasutė Žukienė Trečiadieniais

rasute.zukiene@vdu.lt

13:00 13:30 Muitinės g. 7 201 kab.
Doc. dr. Nijolė Taluntytė Pirmadieniais

nijole.taluntyte@vdu.lt

13:30 – 14:00 Muitinės g. 7 106 auditorija
Prof. dr. Raimonda Simanaitienė Penktadieniais

Dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu

raimonda.simanaitiene@vdu.lt

15:00 – 15:30 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Dr. Rima Valinčiūtė-Varnė rima.valinciute-varne@vdu.lt
Dr. Kristina Budrytė-Genevičė Antradieniais

Dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu:

kristina.budryte-genevice@vdu.lt

17:00 – 17:15 Nuotolinių konsultacijų kambarys
Regina Navickienė Pirmadienis

regina@turinfo.lt

Doc. dr. Aušra Vasiliauskienė Pirmadieniais

Dėl konsultacijos pranešti iš anksto el.paštu:

ausra.vasiliauskiene@vdu.lt

09:00 – 09:30

Nuotolinių konsultacijų kambarys

Prof. habil. dr. Vytautas Levandauskas Pirmadienis

vytautas.levandauskas@vdu.lt

15:15 – 16:00 

Muitinės g. 107 kab.
Doc. dr. Lina Preišegalavičienė lina.preisegalaviciene@vdu.lt
Dr. Daiva Price Pirmadieniais

dėl konsultacijos pranešti iš anksto

daiva.citvariene@gmail.com