Skelbiamas papildomas konkursas ERASMUS+ STUDIJOMS ES/EEE ŠALYSE 2024-2025 akademinių metų rudens arba pavasario semestrams!

Nori įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei VDU ambasadoriumi? Dalyvauk konkurse, pildyk el. atrankos anketą čia (instrukcijos, kaip pildyti anketą) iki 2024 m. kovo 26 d. (23:59 val.).

Partnerinių institucijų sąrašai:  MF! Atkreipkite dėmesį, kad jei universiteto nėra galimybės pasirinkti paraiškų sistemoje, vadinasi visos VDU studentams skiriamos vietos jau yra užimtos.

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU studentai. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su negalia ar individualiaisiais poreikiais bei mažiau galimybių turinčius studentus, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą. Atrankos rezultatai bus skelbiami 2024 m. balandžio 3 d. Kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijas, partnerines mokslo ir studijų institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius: → www.vdu.lt → Tarptautiniai ryšiai → Erasmus+ studijos → Studijos ES/EEE šalyse → Individualių konsultacijų su fakultetų / akademijų tarptautinių programų koordinatoriais metu

!!! Studentams, vykstantiems į Transfrom4Europe aljansui priklausančias institucijas (Saarland University; The Estonian Academy of Arts, University of Silesia in Katowice; Sofia University St. Kliment Ohridski) bus skiriama vienkartinė papildoma 240,00 Eur stipendija.

Erasmus+ programos koordinatoriai VDU Tarptautinių ryšių departamente:

EVF, TF, SMF, PMDF; ŽŪA: Monika Lisauskaitė, Monika.Lisauskaite@vdu.lt

HMF, KTF, GMF, IF, MF, MA, ŠA: Gabrielė Damijonienė, Gabriele.Damijoniene@vdu.lt